Wojsko na terenie ostrowskiego szpitala. Powstanie kontenerowa izba przyjęć

9
Żołnierze z Wojsk Obrony Terytorialnej zajmą się budową kontenerowej izby przyjęć przy szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie on spełniał rolę pomieszczenia do wstępnej klasyfikacji pacjentów z podejrzeniem koronawirusa.

Kontenerowa izba przyjęć stanie przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i będzie pełnić rolę miejsca wstępnej selekcji pacjentów, u których istnieje podejrzenie zakażenia SARS-CoV-2. Izba przy ostrowskiej placówce jest drugą takiego typu w Wielkopolsce. Pierwsza stanęła przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy koło Kalisza.

Budową kontenerowej izby przyjęć zajmą się żołnierze 12 Wielkopolskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.

CZYTAJ: Jak wygląda sytuacja w powiecie ostrowskim? Oglądaj konferencję NA ŻYWO!

➡️➡️ Kontenerowa zewnętrzna izba przyjęć powstanie jutro przy szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. Jej budową zajmą się…

Opublikowany przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu Czwartek, 9 kwietnia 2020

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. 9
  15

  Terytorialsi…???? To ich trzeba pilnować żeby sobie czegoś nie zrobili. Pewnie skończą budowę jak już nie będzie potrzebna.
  Ot, wojsko w krótkich spodenkach .

  • To dziwne jareczku, bo budowy w kilku wielkopolskich szpitalach już dawno się zakończyły. Zajmij się żłopaniem piwska, a nei ocenianiem ludzi, którzy w porównaniu do ciebie faktycznie coś robią.

 2. Prawdziwe wojsko , to regularne wojsko. „Terytorialsi ” to ” niedzielne wojsko ” bo żeby funkcjonowało to jeden z drugim ( Mietek z Zenkiem ) musi nie iść tam gdzie są zatrudnieni . W niedzielę przebiorą się w mundur , zrobią sobie zdjęcie i cała służba. Oni nie słyszeli wystrzału z karabinu( naboje nie są za darmo -nawet dla Maciarewicza ) , bo gdyby słyszeli to majtki pełne . Ale uważają to
  świetną zabawę . No jeszcze byłbym zapomniał……wzorce !! Czerpią wzorce , a z kogo ?

  • Dziwne, że to niedzielne wojsko sprawniej i szybciej zareagowało na kryzys. Ależ bzdury pan opowiada, proszę wyjść z bańki informacyjnej i przejrzeć na oczy. Świat niekoniecznie wygląda tak jak mówią panu politycznie zależne media tej czy innej opcji.

 3. 1
  2

  Całkowita już szajba z tym telewizyjnym wirusem pamiętam że kiedyś jak wykryli HIV tak nie było obłęd jeszcze niech zląduje na dach Macierewicz i Szumowski to już będzie komplet 😃😃😁😁😁

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick