Jak wygląda sytuacja w powiecie ostrowskim? Oglądaj konferencję NA ŻYWO!

4
W piątek (10.04) o godzinie 9.00 rozpocznie się konferencja prasowa władz powiatu ostrowskiego dotycząca sytuacji epidemiologicznej w powiecie. W briefing weźmie udział także dyrektor ostrowskiego szpitala oraz naczelna pielęgniarka. Konferencję będziemy transmitować na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info!

Sytuacja w powiecie ostrowskim jest dynamiczna chociaż nie można mówić o tak złej sytuacji, jak na przykład na terenie powiatu krotoszyńskiego, gdzie zakażonych jest już ponad 100 osób. W powiecie ostrowskim liczba chorych przekroczyła już 20 osób.

Dynamiczna sytuacja jest także w Domu Pomocy Społecznej w Psarach w gminie Sieroszewice. Tam placówka została zamknięta, a pensjonariusze i pracownicy poddani kwaratannie. Łącznie jest to liczba ponad 200 osób.

CZYTAJ: Są wyniki pierwszych pensjonariuszy DPS-u w Psarach!

W piątek (10.04) o godzinie 9.00 władze powiatu wraz z dyrektorem szpitala oraz naczelną pielęgniarką przedstawią aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu ostrowskiego. Będzie ją można obejrzeć NA ŻYWO na antenie Telewizji Proart oraz na naszym portalu. Dodatkowo na portalu wlkp24.info, po prawej stronie ekranu znajduje się tabelka, która przedstawia aktualną liczbę zakażonych osób na terenie południowej Wielkopolski.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick