Władysław Frasyniuk przyjedzie do Kalisza

7
Władysław Frasyniuk, znany opozycjonista oraz poseł na Sejm trzech kadencji przyjedzie 18 grudnia do Kalisza na zaproszenie tamtejszych przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji.

Przyjazd Władysława Frasyniuka będzie kolejnym spotkaniem z cyklu „Co się dzieje z Polską?” organizowanym przez Komitet Obrony Demokracji. Odbędzie się ono we wtorek 18 grudnia o godz. 18.00 w budynku przy ul. Wolności 2 w Kaliszu.

Władysław Frasyniuk jest byłym posłem I, II i III kadencji, był przewodniczącym Unii Wolności i Partii Demokratycznej. W 1989 roku brał udział w obradach Okrągłego Stołu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. OJ TEN grzyb dorobił się na składkach członków solidarności a teraz pokazuje z kim tańczy to efekt okrągłego stołu i ta postkomuna krótko mówiąc lewactwo….

    • Europosłowi panu Grzybowi z Siedlikowa jest na imię Józef? – Coś nie pamiętam i pytam.
      Poczekamy na skutki 'ODGRZYBIANIA’ w ostrzeszowskiej gminie.

  2. Piękna karta historii ! Człowiek wielkiego ducha i prawości. Nadzieja polaków w walce z oszołomami i nieudacznikami ,, dobrej zmiany ,, rodem z PIS.

  3. Może powie jak to było z tymi pieniędzmi pobranymi z banku przed stanem wojennym – podobno 80 milionów złotych; arcybiskup Gulbinowicz już nie żyje = CICHO SZA – WYJAŚNIĆ TO !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick