Wjechał taksówką w bank [ZDJĘCIA]

5
Jak się okazuje, poruszanie się po Rondzie Bankowym wcale nie należy do łatwych czynności. Dobitnie przekonał się o tym kierowca taksówki w Ostrowie Wielkopolskim, który po opuszczeniu skrzyżowania, zakończył jazdę na... ścianie pobliskiego banku.

Cała sytuacja wyglądała dość groźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało w związku z zatrzymaniem się przez kierowcę taksówki na ścianie budynku banku przy Rondzie Bankowym w Ostrowie Wielkopolskim.

Kierowca prawdopodobnie nie zastosował się do przepisów ruchu drogowego i po wykonaniu niebezpiecznego manewru, zjechał z ronda, kończąc jazdę z rozbitym fordem mondeo. W zdarzeniu brała udział też druga osobówka, która została delikatnie uszkodzona.

Zanim taksówkarz uderzył w ścianę, staranował m.in. znak drogowy i stelaż pod billboard, który został przyciśnięty do budynku, uszkadzając okno na parterze siedziby banku.

Na miejsce przyjechała policja, która zajeła się ustaleniem przebiegu zdarzenia i wyciągnięciem konsekwencji.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • Ale wiadomo, że lepiej brzmi jeśli całą winą zostaje obarczony kierowca taxi.

  1. Za drugiej komuny po 1989 roku nawet ten dawny bank WBK został oddany w obce ręce. Co by tu jeszcze sprzedać?

    • Najlepiej było oddać w „nasze ręce” niejakiego Biereckiego w którego biznes -SKOKi – wpompowano już ponad 4 miliardy złotych z BFG!!!
      Mam nadzieję że Sekielscy wyręczą prokuraturę i ujawnią mechanizmy i odpowiedzialnych za złodziejski proceder w SKOK – Amen!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick