Wiemy, kto wygrał podwójne karnety na Szczypiorno Cup 2018! [WYNIKI KONKURSU]

0
To był bardzo zacięty konkurs, ale ostatecznie wybraliśmy trzech zwycięzców, którzy będą mogli obejrzeć na żywo turniej Szczypiorno Cup 2018. Emocji na pewno nie zabraknie, bo na parkiecie Hali Arena w Kaliszu pojawią się wielkie gwiazdy piłki ręcznej.

Znamy nazwiska zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były trzy podwójne karnety na weekendowy turniej Szczypiorno Cup 2018. Pytanie brzmiało: „Której drużynie będziesz kibicował podczas Szczypiorno Cup 2018 i dlaczego?”. Maile z odpowiedziami spływały do nas do ostatniej chwili. Komisja konkursowa zapoznała się z wszystkimi uzasadnieniami i wybrała trzy, które jej zdaniem, były najciekawsze.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Osobami, które obejrzą z trybun kaliskiej Hali Arena Szczypiorno Cup, są: Jolanta Janczak z Kalisza oraz Agnieszka Dittfeld i Andrzej Śniegocki z Ostrowa Wielkopolskiego. Karnety można odebrać w czwartek 16 sierpnia do godz. 16.00 oraz w piątek 17 sierpnia od godz. 9.00 do 16.00 w siedzibie redakcji wlkp24.info i Telewizji Proart (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19).

Jak odpowiedzieli zwycięzcy?

Agnieszka Dittfeld:
Podczas Szczypiorno Cup 2018 będę kibicować MKS Kalisz, ponieważ mój mąż pochodzi z Kalisza i byłby to idealny prezent dla Niego.

Jolanta Janczak:
Będę kibicować Energa MKS Kalisz ponieważ tu narodził się Szczypiorniak.

Andrzej Śniegocki:
Ja będę kibicować drużynie Górnika Zabrze, bo gra tam ostrowianin B. Tomczak, bo jest młodą drużyną złożoną prawie wyłącznie z polskich zawodników i mam sentyment do nazwy. Zawsze będzie mi się kojarzyć z najlepszą polską piłkarską drużyną.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick