Więc Wiec 2018. Koncerty znanych artystów już w sobotę

1
Pierwszy tegoroczny koncert Więc Wiecu już w najbliższą sobotę. Fani muzyki zdecydowanie nie będą mogli narzekać. Kuba Badach, Lao Che, Natalia Przybysz, Kinga Głyk Quartet... Jak mówią organizatorzy, te nazwiska mówią same za siebie.

Więc Wiec będzie można obejrzeć na dwa sposoby. Najbardziej pożądany jest tzw. „nieplenerowy”. Można wykupić miejsce w cenie 10 zł. Jest ich 356, a więc tyle, ile publiczności pomieści się w krotoszyńskiej sali widowiskowo-kinowej. W razie niepogody koncerty odbędą się właśnie tam, a wykupione wcześniej miejsce zagwarantuje możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Będzie także dostępna strefa otwarta mogąca pomieścić ok. 2,5 ty. osób, do której każdy będzie mógł przyjść i posłuchać gwiazd polskiej muzyki.  Więc Wiece stają się marką Krotoszyna i zachęcają, by przyjechać do tego miasta nawet z daleka. Odnotowujemy, że naprawdę się to dzieje, a co najpiękniejsze dowiadujemy się, że naprawdę im się tutaj podoba – wyjaśnia Wojciech Szuniewicz, organizator Więc Wiecu.

Co ciekawego dzieje się w weekend? Zobacz w naszym KALENDARZU IMPREZ!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick