Więc Wiec 2018. Badach zasila grono artystów

0
Na jego kolejny solowy album musieliśmy czekać dokładnie 8 lat, po „Obecny – Tribute to Andrzej Zaucha” Kuba Badach na trochę „zaszył się” i długo nie słyszeliśmy go na scenie, oprócz występów w towarzystwie innych muzyków czy zespołów. Kuba Badach powrócił w październiku 2017 roku z „Olschoolem” i z tym repertuarem zawita latem do Krotoszyna na koncert w ramach cyklu „Więc więc 2018”.

Kuba Badach będzie jednym z grona naprawdę wybitnych artystów współczesnej polskiej sceny muzycznej podczas tegorocznego koncertowego cyklu „Więc Wiec” w Krotoszynie. – Kuba Badach na „Więc Wiecu” wystąpi 28 lipca – poinformował Wojciech Szuniewicz, autor i organizator cyklu „Więc Wiec”.

Jak już informowaliśmy, koncertować w Krotoszynie będą też m.in. Natalia Przybysz, Micromusic, Krzysztof Zalewski, Czesław Mozil (Czesław Śpiewa), na scenie pojawią się też The Dumplings czy Lao Che. Szczegóły TUTAJ.

Kuba Badach pod koniec 2017 roku zagrał też w Ostrowskim Centrum Kultury. Podczas jego wizyty w mieście odpowiedział na kilka pytań przed kamerami telewizji Proart. Cała rozmowa TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick