Wciąż nie rozstrzygnięto przetargu na kierowanie schroniskiem dla bezdomnych zwierząt

3
Fot. UM Ostrów
Wbrew doniesieniom niektórych lokalnych mediów, oficjalnie nie rozstrzygnięto jeszcze przetargu na kierowanie schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Wpłynęły dwie oferty, kwota podana w przetargu różni się o 300 tysięcy złotych, jednak magistrat informuje, że nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja. Trwają procedury przetargowe.

O ogłoszonym przetargu na kierowanie międzygminnym schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim informowaliśmy na początku grudnia.

CZYTAJ: Będą zmiany w kierownictwie podostrowskiego schroniska dla zwierząt? Złożono dwie skrajne oferty

Na 2023 rok Urząd Miejski zaplanował przeznaczyć na funkcjonowanie schroniska 700 tysięcy złotych. W przetargu złożono dwie oferty. Firma Agnieszki Nowickiej zaproponowała kwotę blisko 950 tysięcy złotych. Jej konkurent przedstawił kwotę 600 tysięcy złotych. Zapytaliśmy ostrowski magistrat, skąd ta rozbieżność w zaproponowanych stawkach. Różnica wynosi bowiem około 350 tysięcy złotych.

Niektóre z lokalnych mediów poinformowały, że przetarg został rozstrzygnięty, a konkurs miała wygrać firma, która złożyła tańszą ofertę. Zadzwoniliśmy do Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, by zweryfikować tę informację. W odpowiedzi usłyszeliśmy: – Konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty. Trwają procedury związane z kolejnym etapem przetargu. Gdy decyzja zostanie podjęta, poinformujemy o tym.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. jeśli nie wygra ten, który zaoferował mniej zaskarży to natychmiast.
    Swoją droga jak przebiegają w Ostrowie przetargi na modernizację lub budowę obiektów należących do miasta?
    Chyba zawsze wygrywa ten kto zaoferuje mniej? Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
    W przypadku schroniska nie może być też inaczej….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick