Ważny mecz dla Jaroty. Z Górnikiem nie zagra Garbarek

0
W najbliższą sobotę Jarotę Jarocin czeka mecz o sześć punktów. To spotkanie z gatunku tych, które trzeba wygrać, aby spokojnie myśleć o utrzymaniu w rozgrywkach na kolejny sezon. Do Jarocina przyjedzie Górnik Konin, który jest w formie i sam ma nóż na gardle. W meczu z powodu czerwonej kartki nie będzie mógł wystąpić Piotr Garbarek.

Środowa porażka Jaroty w finale pucharu okręgowego z IV ligowym LKS em Gołuchów nieco podłamała zawodników. Ci jednak szybko muszą o blamażu tym zapomnieć i skupić się tylko na punktach, które można podnieść z boiska w pojedynku z Górnikami.

Jarota w ostatni weekend pauzowała z powodu wycofania się z rozgrywek Energetyka Gryfino, Górnik Konin odniósł bardzo ważne zwycięstwo 1:0 nad Polonią Środa Wielkopolska. Tym samym, podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego wydostali się ze strefy spadkowej i na swoim koncie mają 20 punktów. Jarota ma 7 oczek więcej i zajmuje 12 miejsce w tabeli.

W sobotnim meczu z Górnikiem Konin, podobnie jak w meczu pucharowym z LKS-em Gołuchów z powodu czerwonej kartki nie będzie mógł wystąpić Piotr Garbarek, to duże osłabienie dla drużyny JKS-u.

Spotkanie z Górnikiem Konin odbędzie się tym razem na boisku naturalnym przy ulicy Maratońskiej. Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 16:00.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick