Wandale znów zaatakowali w Parku Linowym w Odolanowie [ZDJĘCIA]

0
Park linowy w Odolanowie zniszczony po raz kolejny. Zdewastowane ławki, kosze na śmieci, butelki walające się po trawie. Zaledwie kilka miesięcy temu uszkodzone zostały ławki i część ogrodzenia placu zabaw.

Po zakończonych w niedzielę Dniach Odolanowa park znajdujący się przy dworcu kolejowym w Odolanowie jest w opłakanym stanie. Prawdopodobnie w nocy z niedzieli na poniedziałek wandale uszkodzili kilka koszy na śmieci. Porozrzucane butelki po napojach, opakowania po jedzeniu i inne odpady zaśmiecają trawnik oraz chodniki. – Policja do tej pory nie otrzymała żadnego zgłoszenia – informuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

To nie pierwsza taka sytuacja w odolanowskim parku linowym. W kwietniu tego roku zniszczone zostały ławki oraz miejsca siedzące przy w stoliku z szacham. Wyrwano także płot ogradzający plac zabaw.

Również w Ostrowie Wielkopolskim nie brakuje w ostatnim czasie aktów wandalizmu. Szczególnie mocno przekonali się o tym użytkownicy systemu rowerów miejskich, którzy wielokrotnie mieli do czynienia z uszkodzonymi jednośladami. Pourywane kierownice czy powybijane tablice w rowerach cargo to częsty widok.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick