Zniszczysz rower miejski? Zostaniesz ukarany

11
W ciągu ostatnich kilku miesięcy na drogach naszego powiatu przybyło rowerzystów. Jest to także zasługa roweru miejskiego. Niestety, ogólnodostępne rowery niszczone są przez wandali. Na szczęście takie zachowania mają finał w sądzie, a sprawcy przeważnie zostają ukarani.
redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Kazdego sk..wysyna lub sk..wysynke do sadu i po 5000 tysi na łeb to sie gimbazie odrazu odechce niszczyć rowery. Patologia i nic wiecej.

  2. Czy ktoś merytorycznie wyjaśni mi komu i czemu służą te miejskie rowery? Nie znam ludzi, którzy nie posiadają takiego pojazdu. Równie dobrze można by postawić stacje z garnkami do gotowania obiadów. Z tych pieniędzy lepiej było by sfinansować bezpłatne przejazdy autobusami miejskimi.

  3. Caryca nie wzięła pod uwagę, że Polacy byli przez 50 lat w systemie komunistycznym. A w nim nikt nie szanował tego co było niczyje tylko państwowe. Nie da się wprowadzić standardów państw zachodnich do tym bardziej lewackiego społeczeństwa jaki przeważa w Ostrowie. Może być jeszcze jeden powód takich zachowań. Dlaczego autobusy, rowery i logo Przyjaznego Miasta jest w kolorze czerwonym? Być może mieszkańcy buntują się w zamiłowaniu Grubej Szprychy do czerwonego koloru?

  4. Za komuny kary za kradzież albo za dewastację mienia państwowego były drakońskie. Można było owszem kraść i niszczyć mienie prywatne, ale broń Boże państwowe. Może należałoby powrócić do tej metody skoro Ostrowem rządzi Beata Klimek i Paweł Rajski?

    • Za komunę wszyscy kradli wszystko pegeery zostały rozkradzione wywozono worami płody rolne i wszystko co się dało i nie mowilo wiec skad ten nagly zachwyt i przeinaczanie faktow

  5. Bo miejskie rowery powinny być na łańcuchach tak długich żeby można było przejechać od stacji do stacji, tak jak sztućce w barze mlecznym za komuny.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick