Wandala nagrała kamera monitoringu. Burmistrz wyznaczył nagrodę

4
Fot. Fanpage Jerzego Łukasza Walczaka, burmistrza Nowych Skalmierzyc
Ławki na terenie jordanek w Nowych Skalmierzycach zostały zniszczone. Wandala uchwyciła kamera monitoringu. Burmistrz opublikował wizerunek sprawcy i wyznaczył nagrodę w wysokości 1000 złotych za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zniszczenia.

Do aktu wandalizmu doszło pod koniec października. Na obrazie uchwyconym przez monitoring widać mężczyznę, który przy użyciu farby zniszczył ławki znajdujące się na terenie jordanek w Nowych Skalmierzycach. „Na takie akty wandalizmu jak pomalowanie ławek (…) nie ma i nie będzie mojej zgody!” – pisze Jerzy Łukasz Walczak na swoim fanpage’u.

CZYTAJ TEŻ: „Dokumentację przekazaliśmy do prokuratury” – sprawie uprowadzenia 3-latki przyjrzą się śledczy

Włodarz gminy wyznaczył nagrodę w wysokości 1000 złotych dla osoby, która wskaże sprawcę tego czynu. „Ogródek to nasze wspólne dobro i każdemu z nas powinno zależeć, aby dbać o takie przestrzenie – wierzę w moc Internetu!”

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Trzeba piętnować takie zachowania.
    To jest wspólne dobro i trzeba o nie dbać.
    Młodzież niech nie myśli że to jest 60 to tylko dbanie o wspólne dobro.

  2. Coś mi się mocno wydaje, że cel tego malowania był inny niż tylko wandalizm. Na zdjęciach widać zniszczenia (wyłamane deski, wymalowane bohomazy). To jest obraz wandalizmu, a ten gość chciał prawdopodobnie jakąś klejącą substancją zniechęcić prawdziwych wandali do niszczenia naszego dobra. Może się mylę, ale takie mnie naszły myśli.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick