DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Walentynki coraz bliżej. Krotoszyn czeka na zdjęcia

„Zaprośmy do tego zdjęcia cały Krotoszyn, całą gminę. Zróbmy fotkę, na której utrwalimy sympatyczne chwile z naszego życia na tle miejsc bliskich naszym sercom. Może to będzie ulica, przy której mieszkamy, szkoła, ulubiony budynek, trasa spacerowa, ulubiona ławka w parku…”

Do 18 lutego prosimy o nadsyłanie konkursowych zdjęć "pary walentynkowej", czyli mieszkańca lub pary mieszkańców naszej gminy na tle znanego fragmentu miasta lub fragmentu miejscowości z naszej gminy.  Mile widziane są na fotografiach wszelkie akcenty graficzne związane ze świętem walentynkowym oraz hasła zapraszające do poznawania miasta i okolicy. Hasło można także wpisać pod zdjęciem.

Fotki będziemy publikować na miejskiej stronie internetowej w miarę nadsyłania. Na autorów trzech najciekawszych zdjęć czekają zestawy miejskich upominków, na pozostałych – nagrody pocieszenia, a na wszystkich – dyplomy z podziękowaniem.

Oceny zdjęć dokonają organizatorzy konkursu. Na uroczyste ogłoszenie wyników zaprosimy wszystkich autorów, o terminie spotkania poinformujemy pocztą elektroniczną lub telefonicznie. 

Galeria zdjęć nagrodzonych z roku 2016

http://krotoszyn.pl/galeria-3755-2016_02_15_galeria_walentynek_z.html

Galeria zdjęć nagrodzonych z roku 2015

http://krotoszyn.pl/galeria-2520-2015_02_24_walentynka_z_krotoszynem.html

źródło: krotoszyn.pl

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz