W mieszkaniu znaleziono martwego psa. Co się stało?

3
W jednym z ostrowskich mieszkań znaleziono martwego psa. Sąsiedzi powiadomili o sprawie policję i schronisko. Wstępnie ustalono, że pies mógł zostać zagłodzony.

Do makabrycznego odkrycia doszło w jednym z mieszkań na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Znaleziono tam martwego psa. Jak dowiedział się portal wlkp24.info, jeden z sąsiadów zadzwonił do kierownik schroniska, że w tym mieszkaniu może dziać się coś złego. Ktoś z sąsiedztwa zajrzał do środka i zobaczył leżącego na podłodze psa typu amstaff. W jego pobliżu biegał mniejszy psiak.

Powiadomiono policję i przedstawicieli schroniska. Z nieoficjalnych informacji wynika, że latem sąsiedzi prosili o interwencję w tym samym mieszkaniu, a osoba wynajmująca je, wcześniej pracowała w podostrowskim schronisku.

Ze wstępnych oględzin wyłania się obraz mówiący o tym, że pies mógł zostać zagłodzony. Jednak sprawa będzie wyjaśniana przez odpowiednie służby.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Co zatem zrobiła policja po zgłoszeniu w lecie ? Konkrety jakieś są ? Bo podobno zdarza się policji nie przyjeżdzać na rożnego rodzaje zgłoszenia mieszkańców … ale wiadomo, to tylko zwierzę było.

  2. w sprawie tego pracownika były wcześniej zgłoszenia zarówno do urzędu miasta, jak i do kierownika schroniska…… jak widać do dziś nikt nic z tymi zgłoszeniami nie zrobił

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick