VIII Kiermasz Organizacji Pozarządowych. Urząd czeka na zgłoszenia

0

Urząd miasta zaprasza do udziału w VIII Kiermaszu Organizacji Pozarządowych, organizowanym w ramach  festynu miejskiego – majOSTaszki 2017. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 7 maja w godzinach 14 – 19 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Piaski – Szczygliczka. Chętne organizacje (mile widziane będą działania promujące wolontariat) swój udział mogą zgłaszać do 10 marca. 

Tradycyjnie, organizacje pozarządowe biorące udział w imprezie będą miały możliwość rozstawienia stoisk oraz przedstawienia swojej oferty. Organizatorzy udostępniają miejsce do rozstawienia stoiska (np. namiotu), nie zapewniają jednak samych stoisk i ich wyposażenia. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie udziału w Kiermaszu do 10 marca 2017 r. (mile widziane będą działania promujące wolontariat).

Prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu, w jakiej formie organizacja zamierza zaprezentować swoje działania (stoisko, ulotki, wystawa, występ na scenie, działania sportowe itp.). 

Udział w kiermaszu stanowi od kilku lat okazję do zaprezentowania działań ostrowskich organizacji mieszkańcom miasta i innym osobom biorącym udział w miejskim festynie. Z roku na rok coraz więcej ostrowskich organizacji spotyka się na kiermaszu. 

źródło: UM Ostrów Wlkp.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick