DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ujawnili chemię z podrobionymi znakami towarwymi

Mężczyźnie, który handlował podrobioną chemią gospodarczą grozi do dwóch lat więzienia. 

Fot. KPP Ostrzeszów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ktoś sprzedaje przez internet chemię przemysłową znanych marek z podrobionymi znakami towarowymi.

W toku podjętych działań operacyjnych 5 lipca na terenie powiatu ostrzeszowskiego przeszukano miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, w którym ujawniono i zabezpieczono duże ilości płynów, proszków do prania oraz płynów do płukania tkanin. Ujawniono również przygotowane do wysyłki paczki. – Tego typu działanie jest przestępstwem opisanym w art. 305 Ustawy Prawo własności przemysłowej. Sprawcy za wprowadzanie towaru do obrotu grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 – informuje asp. szt. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.


Trafiłeś na ten artykuł w mediach społecznościowych? To jeden z wielu materiałów, jakie każdego dnia publikujemy na wlkp24.info. Aby nie przegapić żadnego, zaglądaj regularnie bezpośrednio na wlkp24.info.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz