DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

[TYLKO U NAS] Sponsor tytularny Areny Ostrów o nowym wyzwaniu

Hala sportowa przy ulicy Andrzeja Kowalczyka 1 ma sponsora tytularnego! Informowaliśmy o tym we wtorek na łamach naszego portalu.

Sponsorem Areny Ostrów została firma z Ostrowa Wielkopolskiego. Informację potwierdził Zbigniew Trzoska, prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe. – Firma 3mk praktycznie jako jedyna zgłosiła zainteresowanie na konkurs, który ogłosiliśmy pod koniec ubiegłego roku. Słowo do słowa, spotkanie do spotkania i tak ustaliliśmy, że będziemy szli w jednym kierunku – informuje.

Udało nam się też skontaktować z przedstawicielami firmy. 3mk Protection to marka lokalna, która swoją siedzibę ma w Ostrowie Wielkopolskim. I był to jeden z głównych aspektów, które wpłynęły na podjęcie decyzji, by wziąć udział w konkursie – mówi przedstawiciel firmy. – Swoje doświadczenie chcemy przełożyć na rynek lokalny. (…) Czujemy się odpowiedzialni za lokalną społeczność, bo w końcu tutaj płacimy podatki – tłumaczy Piotr Wawrzyniak, dyrektor marketingu 3mk Protection.

W drugiej połowie kwietnia sponsor tytularny ma zostać oficjalnie zaprezentowany.

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • B
  Bogdan

  środa, 22 marca, 2023

  Czyli finał foor w Arenie

  Odpowiedz
 • B
  Brawo

  środa, 22 marca, 2023

  Brawo

  Odpowiedz
 • K
  Km

  środa, 22 marca, 2023

  Ja myślałam, że będzie jakaś konferencja, fajerwerki. 3mk płaci podatki w Ostrowie, więc dobrze, że część pieniędzy zainwestuje w taki sposób. Szkoda, że informacja wypłynęła w tak nieoczekiwany sposób, bo na pewno nie tak miało to wyglądać. Panie Zbigniewie robi Pan świetną robotę. Tak trzymać!

  Odpowiedz
 • G
  Gość

  środa, 22 marca, 2023

  Brawo:)

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz