DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Firma 3mk sponsorem tytularnym Areny Ostrów!

Informację o wyborze sponsora tytularnego, jako pierwsze, podało Radio Eska, które powołuje się na wypowiedź Mikołaja Kostki, wiceprezydenta Ostrowa. Miałaby nim być firma 3mk. Nie ma jednak żadnych oficjalnych dokumentów, które to potwierdzają.

Skontaktowaliśmy się z Zbigniewem Trzoską, prezesem spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe. – Na razie nie będę potwierdzał tej informacji. Oficjalne ogłoszenie nastąpi, kiedy będziemy gotowi, trwają przygotowania do rozpoczęcia umowy – powiedział w rozmowie z portalem wlkp24.info.

Konkurs został ogłoszony w grudniu ubiegłego roku. Według dokumentów konkursowych, sponsor będzie miał wpływ na pozyskiwanie nowych imprez oraz na funkcjonalność obiektu dla nowych klientów. – Celem przyświecającym naszej Spółce jest stworzenie nowej marki na granicy biznesu i rozrywki, która stanowić będzie nowoczesną platformę do komunikacji pomiędzy sponsorem, a jego klientami i odbiorcami przez 365 dni w roku – informował wówczas prezes Zbigniew Trzoska.

Cena, którą miałaby zapłacić sponsor tytularny Areny Ostrów jest określony w regulaminie konkursu i ma wynosić minimum 200 tysięcy złotych netto rocznie. Płatność dokonana zostanie w cyklu miesięcznym obowiązywania umowy, począwszy od daty jej zawarcia.

Czy Waszym zdaniem, ewentualne wybranie firmy 3mk na sponsora tytularnego to dobry pomysł? Podzielcie się opinią w komentarzach.

Napisz do autora

Komentarze (5)
 • KS
  kibic Stali

  wtorek, 21 marca, 2023

  A co to za sponsor „3mk”? Jakaś firemka krzak? Co oni robią i czym się zajmują?

  Odpowiedz
 • W
  Widz

  środa, 22 marca, 2023

  Świetna informacja. Gratuluję Arenie, Miastu i sponsorowi tytularnemu.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz