TYLKO U NAS! Oglądaj prezentację zespołu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

2
Zapraszamy do oglądania prezentacji drużyny Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Żużlowcy pokażą się kibicom w piątek o 16.00. Jedynym sposobem, aby ich zobaczyć, będzie udział w relacji na żywo. Wydarzenie będziemy transmitować w Telewizji Proart oraz na wlkp24.info.

Ten dzień jest symboliczny, bo oznacza, że do pierwszego meczu pozostało raptem kilkadziesiąt godzin. W piątek o 16.00 odbędzie się prezentacja żużlowców ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski, a Telewizja Proart i portal wlkp24.info pokażą ją na żywo.

Prezentacja żużlowców zawsze była okazją do tego, by spotkać się z kibicami. Wielu mieszkańców miasta traktowało to wydarzenie jako święto speedwaya. Tym razem będzie to niemożliwe. Powód? Pandemia. – Zaprezentujemy drużynę u jednego z naszych tytularnych sponsorów, w firmie Malesa Pokrycia Dachowe. W piątek od 16.00 zapraszamy przed telewizory i komputery – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Tomasz Gapiński podkreśla, że fani nadal są równie ważni dla żużlowców, jak wcześniej. Zawodnicy czekają na ich doping z trybun, który w tej chwili także jest wykluczony z powodu obostrzeń.

Podczas transmisji w Telewizji Proart i na wlkp24.info kibice zobaczą wszystkich zawodników ostrowskiego klubu łącznie z tymi zakontraktowanymi na sezon 2022.

Zespół prowadzony przez Mariusza Staszewskiego zainauguruje sezon w Poniedziałek Wielkanocny w Bydgoszczy, gdzie żużlowcy z Ostrowa podejmą Abramczyk Polonię. Początek spotkania o 18.00. Transmisja w CANAL+. Mecz będzie można obejrzeć m.in. w sieci PROMAX.

Zobacz prezentację zespołu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick