Trzeci i czwarty przypadek koronawirusa w Wielkopolsce

3
Fot. Pixabay
Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dwa kolejne przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa wielkopolskiego. To młody mężczyzna i kobieta w średnim wieku. Oboje czują się dobrze. Oprócz nich w szpitalu przebywa mąż oraz córka kobiety, która zmarła dziś w poznańskim szpitalu.

Ogólnopolskie media obiegła dziś informacja o pierwszej ofierze śmiertelnej koronawirusa w Polsce. To 56-letnia kobieta, która jako pierwsza została zdiagnozowana na terenie Wielkopolski. Jej stan od samego początku był określany jako ciężki.

CZYTAJ: Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce. Nie żyje pacjentka z Poznania

Wczoraj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce – to mąż pierwszej zakażonej. Z kolei w czwartek resort poinformował o trzecim przypadku – to córka zmarłej kobiety.

W godzinach popołudniowych Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o kolejnych dwóch przypadkach zakażenia – to młody mężczyzna i kobieta w średnim wieku. Oboje mieli bezpośredni kontakt ze zmarłą dziś kobietą.

Na tę chwilę w Polsce jest 51 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Informacje są do bani i nie pomagają przed zarazeniem. Trzeba podać z jakiej miejscowości jest zarazona osoba aby wiedzieć gdzie zachować szczególną ostrożność a to w którym szpitalu przebywa w niczym nam nie pomaga

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick