DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Trwa konkurs. Do wygrania są bilety na mecz "Stalówki"

Wygraj jeden z sześciu podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Muszynianką Domelo Sokół Łańcut.

Tabela Orlen Basket Ligi zaczyna się klarować na finiszu rundy zasadniczej. Teraz każda porażka może oznaczać dla czołówki problemy w walce o jak najwyższe miejsce, co może, co może przełożyć się na łatwiejszą lub trudniejszą drabinkę w fazie playoff.

Po ostatniej porażce na wyjeździe Arged BM Stali, która uległa Treflowi Sopot 76:88, przyszedł czas na domowe spotkanie. Rywalem „Stalówki” będzie Muszynianka Domelo Sokół Łańcut – ostatnia drużyna w tabeli.

Teoretycznie łatwe zwycięstwo? Nic z tych rzeczy. Wystarczy spojrzeć na bilans ostatnich spotkań obu drużyn, który dla zespołu z Ostrowa Wielkopolskiego jest niekorzystny (1-2).

Andrzej Urban i spółka planują jednak odwrócić tę negatywną tendencję i dołożyć wygraną. Żółto-niebiescy zajmują po 22 meczach 4. miejsce w tabeli OBL. Mają tyle samo punktów, co Dziki Warszawa (35) plasujące się na 5. pozycji i o 4 mniej od lidera – Anwilu Włocławek, który ma do rozegrania zaległe spotkanie.

Jeśli chcesz pomóc Arged BM Stali w walce o 14. zwycięstwo w sezonie, weź udział w naszym konkursie i powalcz o jeden z sześciu podwójnych biletów.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy wykonać zadanie konkursowe, które brzmi: „Napisz w kilku zdaniach, jak oceniasz przydatność dla drużyny Arged BM Stali Laurynasa Beliauskasa?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Laurynas”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 7 marca 2024 roku (godz. 23.59).

REGULAMIN KONKURSU

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz