Tragiczny wypadek w Czajkowie. Nie żyje 20-letni motocyklista

0
Nie żyje 20-letni motocyklista, który zginął w wyniku zderzenia w z samochodem osobowym, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg w Czajkowie pod Kaliszem. Młody kierowca jednośladu spadł z maszyny i został potrącony przez nadjeżdżający z przeciwnej strony samochód. Kolega motocyklisty, poruszający się drugą maszyną nie odniósł żadnych obrażeń.

Motocykliści poruszali się drogą krajową nr 25 w kierunku Piotrowa. – Na skrzyżowaniu w miejscowości Czajków jeden z motocyklistów uderzył w lewy tylny narożnik pojazdu osobowego marki Renault, który chwilę wcześniej zdążył bezpiecznie opuścić skrzyżowanie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej – informuje portal Kalisz24 INFO mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa kaliskiej policji.

Motocyklista po uderzeniu spadł z maszyny i dostał się pod koła nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu osobowego. – Niestety 20-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego poniósł śmierć na miejscu. Był reanimowany przez strażaków i zespół ratownictwa medycznego – dodaje rzeczniczka.

Drugi z motocyklistów nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obaj 20-letni kierowcy jednośladów byli mieszkańcami powiatu pleszewskiego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick