Tragedia w powiecie pleszewskim. W mieszkaniu znaleziono zwłoki

0
Zwłoki mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań w Galewie (powiat pleszewski). Na miejsce zadysponowano służby, w tym strażaków z OSP Dobrzyca, aby pomogli w otwarciu drzwi. Po wejściu do środka okazało się, że znajdujący się tam mężczyzna, nie żyje.

Ostatnie kilkadziesiąt godzin to bardzo intensywny czas dla strażaków z całego regionu, którzy ratowali mienie wielu osób w związku z nawałnicą, która przetoczyła się przez nasz region. Jedno z piątkowych wezwań dla OSP Dobrzyca dotyczyło jednak zupełnie innej sprawy.

„Zastęp OSP Dobrzyca udał się do Galewa w celu otwarcia mieszkania” – relacjonują na fanpage’u ochotnicy. Na miejsce wezwano też inne służby. „Po wejściu ratowników do środka, ujawniono zwłoki mężczyzny, na pomóc było już za późno” – dodają.

Pięć dni temu informowaliśmy o znalezieniu w oczku wodnym w Nowych Skalmierzycach ciało mężczyzny. Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii pod nadzorem prokuratora.

CZYTAJ TEŻ:

Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick