DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Tragedia pod Kaliszem. Pieszy zmarł mimo reanimacji [AKTUALIZACJE]

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w miejscowości Izerów w powiecie kaliskim.

Nie żyje ok. 70-letni mężczyzna, który został potrącony przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w Izerowie (gmina Lisków, powiat kaliski) w czwartek ok. 17:30. Na miejsce wysłano pogotowie ratunkowe, policję oraz kilka zastępów straży pożarnej z PSP i OSP.

Jak informują kaliscy strażacy, ich zadaniem było uwolnienie mężczyzny i wydostanie go spod samochodu. Następnie poszkodowanym zajął się zespół ratownictwa medycznego. Reanimacja jednak nie przyniosła efektu. Lekarz będący na miejscu stwierdził zgon mężczyzny.

CZYTAJ TEŻ: Posiadał sądowy zakaz, a wsiadł „za kółko”

AKTUALIZACJA – 20:02
Jak informuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz (oficer prasowy KMP w Kaliszu), śmierć na miejscu poniósł 70-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, a samochodem marki Isuzu kierował 37-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Kierowca był trzeźwy.

Droga jest całkowicie zablokowana, na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

AKTUALIZACJA – 22:18
– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pieszy nie zachował należytych środków ostrożności przy przechodzeniu przez drogę. Pieszy został potracony przez kierującego pojazdem, który próbował ominąć osobę, zjeżdżając na przeciwny pas jezdni – wyjaśnia podkom. Anna Jaworska-Wojnicz.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz