Tragedia na torach. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg

1
Fot. Pixabay
Nie żyje 54-letni mężczyzna, który zginął pod kołami pociągu sieciowego. Do tragedii doszło w sobotni wieczór na terenie os. Zagorzynek w Kaliszu. Mimo reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotni wieczór na torach w okolicach os. Zagorzynek w Kaliszu. Pociąg sieciowy służący do naprawy taboru uderzył w mężczyznę znajdującego się na torach. Maszyna, zanim zdołała się zatrzymać, przejechała jeszcze ponad 100 metrów.

Zarobili na złomie ponad 22 tys. zł. Pieniądze przekażą Franiowi, który potrzebuje na leczenie niemal 10 mln zł

Po dotarciu na miejsce służb, rozpoczęto reanimację mężczyzny. – W wyniku rozległych obrażeń, mimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się uratować mężczyzny. Poniósł śmierć na miejscu. Był to 54-letni mieszkaniec Kalisza – wyjaśnia mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Na miejscu był obecny prokurator, który zdecydował o zabezpieczeniu ciała do sekcji. Jej wyniki mają pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Na tę chwilę policja nie wyklucza żadnego ze scenariuszy. – Będziemy dalej wykonywać nasze czynności w tej sprawie – zapewnia mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Ostatnie dwa tygodnie ostrowskiego lodowiska

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick