DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Tragedia na DK25. W zderzeniu dwóch samochodów zginął mieszkaniec naszego regionu [ZDJĘCIA]

Do tragicznego w skutkach wydarzenia doszło na DK25 przed Drołtowicami (gmina Syców), na trasie pomiędzy Antoninem a Oleśnicą. Przed 16.00 zderzyły się tam dwa pojazdy: BMW i ciężarówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-latek z powiatu krotoszyńskiego, jadąc BMW, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka MAN-em. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 24-letnia pasażerka osobówki została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jej stan jest ciężki – informuje portal wlkp24.info p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy, Bernadeta Pytel.

W wyniku zdarzenia cysterna przewróciła się i kierujący doznał obrażeń, które – jak zaznacza policjantka – niezagrażających życiu. Został jednak przewieziony do szpitala w celu dalszej diagnostyki.

Działania policji na miejscu są prowadzone pod nadzorem prokuratora. Droga jest cały czas zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. – W tej chwili trudno powiedzieć, jak długo jeszcze będą występować utrudnienia w ruchu – dodaje.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • R
    Ryszard

    czwartek, 31 marca, 2022

    Można tak jak Wy przekazać smutną informację ale można też tak jak na portalu OSTRÓW24.tv pisać o porozrzucanych na jezdni kawałkach ciała.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz