To ostatnie godziny konkursu! Wygraj wejściówki na Odyseję Antonińską!

0
To już ostatnie godziny, by zawalczyć o podwójne wejściówki na Odyseję Antonińską! Festiwal podróżniczy potrwa od 4 do 7 sierpnia, a gośćmi będą m.in. Mariusz Szczygieł, Jacek Jędrzejak, Jerzy Górski, czy Krystian Machnik. Z zasadami oraz regulaminem konkursu można zapoznać się na portalu wlkp24.info.

Podczas drugiej edycji festiwalu podróżniczego – Odyseja Antonińska, nie zabraknie koncertów, ciekawostek oraz rozmów z interesującymi gośćmi. A w tym roku będą nimi: Mariusz Szczygieł, autor m.in. „Gottlandu”, „Zrób sobie raj” i „Nie ma”. Obok Mariusza Szczygła w antonińskim Lido zagoszczą tak ciekawe postacie jak np. legenda triathlonu Jerzy Górski, himalaista i maratończyk Rafał Fronia, członek The Explorers Club Maciej Klósak, muzyk i podróżnik Jacek Jędrzejak, blogerzy Wędrowne Motyle, założyciel grupy Napromieniowani.pl Krystian Machnik czy dziennikarz sportowy Jakub Biłuński.

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, które upoważnią Was do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach i atrakcjach 4-dniowej imprezy! Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wykonać zadanie konkursowe – udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: Skąd pochodzi nazwa miejscowości Antonin?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Odyseja Antonińska”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 1 sierpnia 2022 roku, do godz. 23.59. Zwycięzców ogłosimy dzień później na łamach portalu wlkp24.info. O tym, gdzie i kiedy będzie można odebrać wejściówkę, poinformujemy bezpośrednio zwycięzców konkursu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick