DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

To oni wygrali bilety na mecz Arged KPR Ostrovia - Górnik Zabrze

To był szybki konkurs, jak szybkie są akcje piłkarzy ręcznych. Dla pięciu osób okazał się bardzo szczęśliwy, bo to właśnie one zwyciężyły w naszej zabawie. Sobota może być równie radosna i to już nie tylko dla nich, ale też dla pozostałych kibiców i szczypiornistów. Czy Arged KPR Ostrovii? Taką nadzieję mają osoby związane z tym klubem.

O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, bo do Ostrowa Wielkopolskiego przyjedzie utytułowany Górnik Zabrze. To uznana marka na polskiej arenie szczypiorniaka. Spotkanie okrzyknięte w naszym regionie hitem kolejki już 5 listopada o 18.30 w Arenie Ostrów.

Tymczasem publikujemy listę zwycięzców konkursu, którzy w najciekawszy sposób – zdaniem komisji konkursowej – odpowiedzieli na pytanie: „Napisz w kilku zdaniach, jak oceniasz start sezonu PGNiG Superligi w wykonaniu Arged KPR Ostrovia”.

Ryszard Łeszyk
Powiem krótko: dla mnie rewelacyjny. Nie spodziewałem się po naszym beniaminku takiego początku rozgrywek. Grają bez respektu, mimo że nie mają w składzie tak klasowych zawodników jak inne drużyny. Szkoda tych przegranych jedną bramką. A nie zapominajmy, że grają bez kontuzjowanych Tomczyka i Szpery. Tak trzymać, a kibice będą dumni z Waszej gry.

Mariusz Kryjom
Czy Shakespeare wymyśliłby lepszy start sezonu? W 1. kolejce Superligi beniaminka, który na 12 sekund przed końcem traci prowadzenie, by w ostatniej akcji, ostatniej sekundzie zagwarantować sobie wygraną! Ta historyczna chwila, której byliśmy świadkami, sama odpowiedziała na każde pytanie dotyczące, jaki był początek tego sezonu dla naszych Biało-Czerwonych! Potem były wzloty i upadki, lecz Ostrovia każdy mecz kończyła, mogąc być z siebie dumna, oddając serce do walki!

Artur Witoń
Rozpoczęcie sezonu przez KPR Ostrovię w Superlidze jest jak Chuck Norris – nie ma rzeczy niemożliwych dla tych chłopaków.

Adrian Garczarek
Trzeba pochwalić całą drużynę za tak udany start i dobrą formę w najlepszej lidze szczypiorniaka są w środku tabeli. Mam nadzieję, że będą wyżej i mocno wieżę, że się utrzymają, ale – jak widać – PGNIG Superliga nie jest taka straszna, trzeba kibicować, wierzyć w drużynę i będzie dobrze.

Ewa Perz
Ostrów Wielkopolski to kolebka talentów polskiej piłki ręcznej. Czy tak dobry start w wykonaniu Arged KPR Ostrovia kogokolwiek dziwi? Jeśli są tacy, to odsyłam do pierwszego zdania. Może zawodnicy nie wygrają ligi, ale zapewne dostarczą kibicom wielu wspaniałych wrażeń.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz