To ona posłucha Bocellego na Narodowym! Pani Ewa odebrała już bilety!

4
To był wyjątkowy konkurs, bo i sam koncert taki właśnie jest! Andrea Bocelli wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie, a nasza Czytelniczka - Ewa Mrugała posłucha mistrza na żywo! Zawalczyła w konkursie zorganizowanym przez wlkp24.info i właśnie w jej ręce powędrowała jedna, podwójna wejściówka na to wydarzenie!

Ten, kto kocha koncerty, na pewno ma w swojej galerii zdjęć całą masę wspomnień. My chcieliśmy zobaczyć Wasze ulubione oraz dowiedzieć się, dlaczego wybraliście właśnie to konkretne. Był to warunek, aby powalczyć o jedną, podwójną wejściówkę na koncert Andrei Bocellego.

To właśnie Ewa Mrugała ujęła nas swoją szczerością i kreatywnością. To do niej powędrował voucher, który wymieniła na bilety. A wręczyła je osobiście Agnieszka Kurzawa, dziennikarka Telewizji Proart i szefowa działu kultury oraz lifestyle’u.

Właśnie dla takich zdjęć organizujemy dla Was konkursy, gdzie do wygrania są bilety na niezapomniane muzyczne wrażenia! Bądźcie czujni, bo kolejna szansa już za moment!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. Gratulacje i jednocześnie wyrazy współczucia, bo powszechnie wiadomo, że słuchanie czegokolwiek na Narodowym mija się z celem jakim jest słuchanie.

 2. Dobry koncert chociaż mistrz Bocelli
  śpiewa trochę w kratkę – trudne utwory o dziwo bardzo dobrze jak na 67 lat u tenora. Akustyka po dwóch pierwszych ariach gdzie było trochę huku, dzięki dziękowcom znacznie się poprawila, czyli można – można !
  Koncerty klasyczne na Narodowym
  bronią się, chociaż bardzo brak w
  Warszawie prawdziwej sali koncertowej na duże wydarzenia.

 3. Dobry koncert chociaż mistrz Bocelli śpiewa trochę w kratkę, trudne utwory
  o dziwo bardzo dobrze. Akustyka po dwóch pierwszych ariach gdzie było trochę huku, dzięki dziękiowcom znacznie się poprawila, czyli można –
  można. Koncerty klasyczne na Narodowym bronią się chociaż w Warszawie bardzo brak jest prawdziwej sali koncertowej na duże wydarzenia.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick