To już pewne. Prezydent odwiedzi Ostrów i Krotoszyn

21
Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Ostrów Wielkopolski i Krotoszyn. Trwają już rozmowy z włodarzami regionów co do szczegółów wizyt, ale jest wiadome, że głowa państwa spotka się z mieszkańcami południowej Wielkopolski. Wizyty są zaplanowane w godzinach popołudniowych.

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Ostrów Wielkopolski w poniedziałek 24. czerwca około godziny 16:30. Ustalenia z pracownikami Kancelarii Prezydenta RP odnośnie planu wizyty prowadzą władze powiatu ostrowskiego. Ze wstępnych informacji wynika, że miejscem spotkania przedstawicieli władz powiatu i miasta z prezydentem kraju będzie ostrowski Ratusz. Prawdopodobnie w planie wizyty pojawi się też czas na spotkanie Andrzeja Dudy z mieszkańcami.

Kolejnym miejscem na mapie podróży prezydenta po południowej części Wielkopolski będzie Krotoszyn. Ustalenia co do szczegółów wizyty prowadzi z Kancelarią burmistrz Krotoszyna. Tam pierwotnie prezydent miał pojawić się około godziny 18:00, dziś dowiedzieliśmy się, że w mieście będzie około 19:00, również w poniedziałek 24. czerwca. Miejscem spotkania także ma być Ratusz. Czy w planie pojawią się także inne miejsca – na razie nie wiadomo. Mieszkańcy być może także otrzymają szanse spotkania z prezydentem.

Zaplanowane spotkania są podyktowane faktem, że głowa państwa planuje do czasu wyborów prezydenckich odwiedzić każdy powiat w Polsce. O szczegółach wyżej wspomnianych wizyt będziemy informować.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

21 KOMENTARZE

  • Przyjedzie Bronek Komorowski to ci opowie tak jak Obamie o bigosie i o polowaniu wlezie ci na stół i zawoła ochochocho.

  • Bronek Komoruski też kiedyś był w Ostrowie ale nie osobiście. Przyjechał autokar z jego zdjęciem na szybie, a ostrowscy PO-wcy tacy jak Kornaszewski, Przemek Krysztofiak biegali wokół tego autokaru i cieszyli się jak głupi bateryjką.

  • Przed Trybunałem Stanu, to powinien stanąć Donald Tusk. Za Amber-Gold, za mafie vatowskie które wyprowadziły setki miliardów złotych z Polski. Za wyrzucanie warszawiaków z ich domów i złodziejską reprywatyzację. Za rozbrojenie Polski. No ale to człowiek Merkel i pewnie będzie przez Niemców chroniony do końca życia, a pożyteczni idioci których w Polsce, a szczególnie w Ostrowie nie brakuje będą go popierać.

 1. Wybierzcie sobie PO w przyszłych wyborach, to wam zgodnie z dyrektywą UE podwyższą cenę prądu, przywrócą wiek emerytalny do 67 roku życia dla mężczyzn i kobiet, a 13 dla emerytów i 500+ dla dzieci będziecie widzieli jak świnia niebo. Natomiast mafie vatowskie będą miały raj na ziemi.

  • Ostrowianie już sobie wybrali Klimkową, która podwyższyła cenę wywozu śmieci o 67%, bo niby prąd podrożał jak wieszczył radny Torzyński. Na szczęście PO w Polsce nie rządzi, bo gdyby tak było to w podskokach wypełniliby nakaz UE o podwyżce cen energii. O przekształceniu użytkowania wieczystego we własność o 5 razy więcej niż proponowali radni z PiS nie wspominam, tylko płaczę i płacę.

  • Czytam takie komentarze i sie zastanawiam kiedy wy z drzewa zeszliście. Marzę by do wyborów mogły chodzić osoby z IQ powyżej 85. Wtenczas pis niestety 0% poparcia.

  • Najazd na Tuska cala geba ale jak wasze wnuki i prawnuki was przeklna to wtedy bedzie raj na ziemi.Dlaczego pis popiera obibokow i darmozjadow a nie zagoni ich do roboty ?Kaczynski powiedzial -ze polowa Polakow to alkocholicy i ogladajace porno -kiedy tak to co pis robi zeby ich wyleczyc ? Popieraj dalej pis ale nie narzekaj potem ze ci zle !!!!

  • Cena prądu i tak będzie podwyższona, tylko po wyborach. Bo jaki w tym sens, dopłacać górnikom miliardy do nierentownych kopalń, płacić kary za trucie środowiska przez palenie węglem, płacić miliardy na służbę zdrowia bo wcześniej dopłacaliśmy do wydobywania węgla i spalania go w naszych elektrowniach i teraz ludzi trzeba leczyć bo żyją w syfie. A później rząd będzie dopłacał do ceny prądu żeby wybory wygrać. Każdy powinien płacić realną cenę prądu, a nie liczyć na dopłaty z resztą również z naszych podatków. Jak będzie trzeba płacić za prąd tyle ile jego wytworzenie kosztuje to może głąby zrozumieją, że trzeba iść w kierunku czystej energii, a nie elektrownie węglowe budować.

 2. Przyjdzie skontrolować własne sądy czy wszyscy pod kontrolą? A może mamy szansę na małą stocznie remontową? Może podpiszę ustawę aby dojne zmiany nie musiały mieć tym razem podstawówki bo znowu brakuje ludzi na stanowiskach. Może mu ktoś wytłumaczy że to Wielkopolska Tu mieszkają wielcy Polacy a nie niewolnicy z kacapskimi genami potrzebującymi pana a przede wszystkim buta. Trochę mu kiedyś odpuściłem jak przyznał że nie chce być i nigdy nie będzie jak p..ł na początku prezydentem wszystkich Polaków ale wrócił do swojego poziomu

 3. Ale głupie rozumowanie wyborców PIS – PIS dał – z czego jak zadna partia nic nie ma. Zeby komuś dać- innemu trzeba zabrać lub żyć dobrze i krótko na kredyt. I tak się dzieje – ale to za trudne do zrozumienia dla wyborców PIS.

  • Tego w TVP nie mówią, a jak w TVP nie mówią tzn., że tego nie ma. A ja Wam mówię, że to i tak wszystko przez Żydów i Tuska. Gdyby Tusk nie wyjechał, nie oddał pałeczki Kopaczowej to normalni byliby dalej u władzy i Duda nie musiałby do Ostrowa przyjeżdżać. A tak musi jeździć po Polsce zamiast siedzieć w basenie jak europoseł Tarczyński, albo zajadać sałatkę jak Krystyna.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick