DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

To już dziś! Oglądaj majOSTaszki na żywo

Trzy wejścia na żywo o 16:00, 17:00 i 19:00 zaplanowaliśmy z majOSTaszków w Telewizji Proart i na wlkp24.info. Dzięki nim będzie można zobaczyć, co dzieje się pierwszego dnia (sobota, 6 maja) na Piaskach. To właśnie tam przez dwa dni będzie trwała zabawa w rytmie muzyki, tańca i wielu atrakcji. O szczegółach piszemy na wlkp24.info.

Sobota i niedziela w Ostrowie Wielkopolskim będą stały pod znakiem zabawy i wielu atrakcji za sprawą corocznego festynu miejskiego, jakim są majOSTaszki. To wydarzenie regularnie przyciąga rzesze mieszkańców miasta i okolic. Tym razem o wysoką frekwencję i dobrą zabawę mają zadbać Cleo oraz De Mono – muzyczne gwiazdy tegorocznej zabawy.

CZYTAJ TEŻ: Autobusem na MajOSTaszki za darmo

Koncerty to jednak tylko element całości. Od godzin popołudniowych będzie można kotrzystać z różnego rodzaju atrakcji. Coś dla siebie powinni znaleźć przedstawiciele każdej grupy wiekowej: od dzieci, przez młodzież, po osoby dorosłe i starsze na koniec.

W sobotę zabawa rozpocznie się o 15.00 od turnieju strong manów. Następnie powinno być ciekawie szczególnie dla amatorów tańca i koncertów. Na scenie wystąpią Mesajah i Hengelo. Wieczór zakończy się koncertem Cleo o 21.00 i zabawą z DJ-em zakończoną pianą party.

Można sobie tak zaplanować weekend, aby przed zakończeniem imprez właściwie nie opuszczać ostrowskich Piasków. Nawet, kiedy naciśnie głów. Stoiska z food truckami oraz strefą gastronomiczną powinny zaspokoić to pragnienie.

Do tego nie zabraknie atrakcji w postaci wesołego miasteczka, pokazów Aeroklubu Ostrowskiego, prezentacji pojazdów i sprzętu policji, straży pożarnej, służby więziennej i straży miejskiej, będą chodzące maskotki, zabawy integracyjne, strefa baniek mydlanych, gry planszowe, malowanie twarzy, stoiska edukacyjne ostrowskich spółek miejskich oraz Nadleśnictwa Taczanów. Chętni będą mogli wymienić plastikowe butelki na sadzonki drzew, a elektroodpady za sadzonki kwiatów.

Kto jednak woli skorzystać tylko z niektórych z tych atrakcji i spędzić czas w domu, również będzie mógł wziąć udział w majOSTaszkach. Telewizja Proart i portal wlkp24.info pokażą na żywo to wydarzenie. Zaplanowaliśmy kilka wejść: po trzy w sobotę i w niedzielę.

majOSTaszki 2023 (sobota, godz. 19:00)

majOSTaszki 2023 (sobota, godz. 19:00)

majOSTaszki 2023 (sobota, godz. 19:00)

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz