DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Autobusem na MajOSTaszki za darmo

6 i 7 maja. To na ten weekend zaplanowany jest ostrowski festyn miejski, czyli MajOSTaszki. Miejski Zakład Komunikacji tradycyjnie uruchamia darmowe linie autobusowe, z których mogą skorzystać mieszkańcy Ostrowa oraz przyjezdni. Autobusy będą poruszać się po 4 trasach, a dokładny rozkład jazdy publikujemy na portalu wlkp24.info.

Fot. UM Ostrów

Gwiazdą pierwszego tegorocznego dnia świętowania będzie Cleo. Oprócz wokalistki znanej m.in. z utworu „My Słowianie” w sobotę, 6 maja wystąpi Mesajah, Hengelo. Wieczorem po raz pierwszy w Ostrowie Wielkopolskim – Piana Party z DJ’em.

Drugi dzień majOSTaszkowego weekendu to sportowe zmagania w turnieju koszykówki 3×3, spotkanie z Witoldem Czuksanowem w ramach akcji „Polska w kwiatach”, rozstrzygnięcie konkursu „O środowisko dbamy, więc baterie i płyty zbieramy”.

W niedzielę, 7 maja na scenie wystąpią zespoły Cheap Tobacco oraz De mono. Nieco wcześniej najmłodsi będą mogli wkroczyć do świata piratów kapitana Hooka.

WIĘCEJ NA TEMAT TEGOROCZNEJ ODSŁONY MAJOSTASZKÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim uruchomił bezpłatne linie autobusowe, dla tych którzy wybiorą podroż autobusem, by dostać się na teren przy zalewie. Każda z czterech tras to kursy w stronię ośrodka Piaski – Szczygliczka. Dokładny rozkład na plakacie poniżej.

Fot. UM Ostrów

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz