Tłumy na Dniach Nowych Skalmierzyc [ZDJĘCIA]

0
Fot. Anna Ławicka
Mecze piłkarskie, turniej szachowy, koncert Miejsko-Gminnej Orkiestry Dętej, występy zespołów Wanda i Banda oraz After Party, reggae w wykonaniu Kamila Bednarka, a na koniec pokaz laserów i zabawa taneczna - tak w skrócie można podsumować to, co działo się w sobotę podczas 26. Dni Nowych Skalmierzyc.

Świętowanie w Nowych Skalmierzycach już tradycyjnie rozpoczęło się w piątkowe południe od złożenia kwiatów przez władze miasta przy pomniku Powstańców Wielkopolskich. Później odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

W sobotnie przedpołudnie na stadionie miejsko-gminnym rozegrano mecze piłkarskie i turniej szachowy o puchar burmistrza Jerzego Łukasza Walczaka.

Prawdziwe tłumy zaczęły zjeżdżać do Nowych Skalmierzyc gdy na scenie pojawić mieli się: Wanda i Banda, Kamil Bednarek oraz After Party. Wielu podobał się również koncert galowy Miejsko-Gminnej Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Skalmierzycach.

Jak na tego typu imprezach bywa, nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych – cukrowej waty, zjeżdżalni czy dmuchanych zamków.

Zwieńczeniem imprezy był pokaz laserów i zabawa taneczna.

To jednak nie jedyne atrakcje, które czekały na mieszkańców Nowych Skalmierzyc i okolic. W niedzielę gwiazdą wieczoru będzie MEZO. O godzinie 18.00 odbędzie się biesiada śląska w wykonaniu Duetu Karo. A dzieci z pewnością nie mogą się już doczekać cyrkowego show.

Relację z imprezy już wkrótce obejrzycie na antenie Telewizji Proart.

Fot. Anna Ławicka

 

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick