Teatr z okazji Dnia Dziecka – już dziś w Telewizji Proart!

0
Dzień Dziecka to czas radości i niespodzianek! Jedną z nich mamy dla wszystkich małych fanów teatru. O 18.30 na antenie Telewizji Proart zostanie wyemitowany spektakl Teatru Fuzja pt. Ciocia Jadzia. Aktorzy dadzą występ w Zajezdni Kultury w Pleszewie, która znana już jest dobrze wszystkim z cyklu koncertów "Zajezdnia Kultury w sieci".

1 czerwca kojarzył się wszystkim pleszewianom i nie tylko z miejskim festynem w parkowej scenerii. Ze względu na okoliczności festyn się nie odbędzie, ale dzieci nie zostały same w tym szczególnym dniu. Do Pleszewa przyjechał Teatr Fuzja z przedstawieniem pt. Ciocia Jadzia.

CZYTAJ TEŻ: Niezwykły film o Dolinie Baryczy. Czyta Krystyna Czubówna [WIDEO]

Występ będzie można obejrzeć NA ŻYWO już o 16.00 na kanale Youtube „Zajezdnia Kultury w sieci”. Ten kto nie zdąży, będzie miał okazję obejrzeć przedstawienie na antenie Telewizji Proart już dziś o godzinie 18.30.

To nie pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne w Pleszewie. Projekt „Zajezdnia Kultury w sieci” to cykl dziesięciu koncertów, które odbywają się w odstępie dwóch tygodni i które emitowane są na kanale YouTube oraz na portalu wlkp24.info. Widzowie mogli już posłuchać jazzowego trio, muzyki z okresu dwudziestolecia międzywojennego oraz dźwięku skrzypiec w duecie z fortepianem. Następny koncert odbędzie się 13 czerwca oczywiście w Zajezdni Kultury w Pleszewie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick