Targi i Bieg Biznesu 2019 z firmą PROMAX. Chcesz wiedzieć, jak się spawa światłowód? Załatwione!

0
VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości oraz Ostrowski Bieg Biznesu to nowa tradycja w Ostrowie Wielkopolskim. Najbliższa edycja biegu odbędzie się w sobotę 23 marca, a targi zaplanowano na piątek 29 marca. Wezmą w nich udział także przedstawiciele firmy PROMAX, którzy nie dość, że wystartują w biegu, przygotowali też wiele atrakcyjnych niespodzianek i nagród podczas targów

Wielkimi krokami zbliżają się dwa duże wydarzenia w Ostrowie Wielkopolskim. 23 marca odbędzie się Bieg Inauguracyjny, a tydzień później w piątek 29 marca VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Impreza została objęta honorowym patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego. Ostrowski Bieg Biznesu 2019 rozpocznie się o godz. 10.00 na terenie Piasków Szczygliczka na dystansie 5,8 km.

Karta zgłoszenia jest dostępna na stronie http://eagle-eye.pl/zse/targi_3_karta.php. Wypełniając formularz na tej stronie, można się zarejestrować, aby móc wziąć udział w biegu inauguracyjnym.

Bieg na sportowo zainauguruje także PROMAX. Podczas Business Run na Piaskach pojawi się ekipa biegaczy w barwach firmy, a najlepsi biegacze, biorący udział w rywalizacji otrzymają powerbanki.

Sportowa rywalizacja będzie jedynie przedsmakiem tego, co organizatorzy jeszcze przygotowali. 29 marca odbędą się VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Prezentacja stoisk rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 15.00. O godz. 11.00 odbędą się uroczyste otwarcie targów, Młodzieżowe Misje Gospodarcze, Orzeł Biznesu Powiatu Ostrowskiego, Grasz o staż – chatbot w kontakcie z klientami, podsumowanie Ostrowskiego Biegu Biznesu.

O 12.00 ma się rozpocząć panel dyskusyjny z Adamem Abramowiczem, Rzeczkiem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, a następnie pokaz elektromobilności i panel szkoleniowy, podczas którego będzie się można dowiedzieć m.in. ciekawych informacji na temat światłowodu, społecznej odpowiedzialności biznesu, a także o możliwościach wykorzystania Facebooka w biznesie. To jednak tylko kilka z zaplanowanych na ten dzień tematów. Wszystkie można znaleźć na plakacie poniżej.

W targach również weźmie udział PROMAX. Na stoisku będzie można poznać tajniki spawania włókien światłowodowych pod okiem techników na co dzień zajmujących się tym zagadnieniem zawodowo w firmie PROMAX. Będzie także okazja, by porozmawiać o internecie światłowodowym i o możliwościach pracy u nas. Wraz z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu na stoisku tej firmy będziecie mogli zdobyć cenny punkt w ramach gry targowej. – Zadanie, póki co, pozostanie naszą słodką tajemnicą, ale zdradzimy, że będzie wymagało od was zdolności manualnych – mówi Bartosz Celmer, specjalista ds. marketingu firmy PROMAX.

Każdy, kto będzie chciał poszerzyć wiedzę na temat światłowodów zarówno w aspekcie praktycznym, jak i teoretycznym, może zapisać się na wykład, który w dniu targów o 13.00 poprowadzi Paweł Niszkiewicz, kierownik Działu Eksploatacji Sieci PROMAX. – Pokażemy, co sprawia, że to rozwiązanie jest złotym standardem w PROMAXIE i dlaczego warto postawić na światłowód zarówno w domu, jak i w biznesie. Warto się pośpieszyć, bo liczba miejsc dla słuchaczy jest ograniczona – wyjaśnia Bartosz Celmer. Chętni mogą się zapisywać w formularzu pod tym linkiem: bit.ly/2Hyuy9C.

Poza powerbankami PROMAX ufundował dla biegaczy także nagrody dla autorów
najlepszych haseł promujących kolejną edycję targów. – Warto być kreatywnym, bo czeka sprzęt elektroniczny, m.in. czytniki Kindle – dodaje.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick