Szatnie jak w FC Barcelona. Ostrzeszowscy piłkarze zyskali zaplecze z prawdziwego zdarzenia

2
Nowy dach, ocieplone ściany i wnętrze wyposażone przez głównego sponsora klubu - tak po remoncie prezentują się szatnie Klubu Piłkarskiego Victoria Ostrzeszów przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrzeszowie. Piłkarze, zarówno przed, jak i po meczach będą mogli odpoczywać w komfortowych warunkach. Inwestycja powstała dzięki środkom samorządowym oraz wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Stare szatnie miały już 60 lat, teraz budynek odzyskał blask, a zawodnicy miejsce odpoczynku przed i po meczach. – W szatni rodzi się cała drużyna, cały mecz. To, co robi się w szatni, integracja zawodników, ich nastawienie do gry – wszystko widać na boisku. Jeśli w szatni jest dobra atmosfera, wszystko się odbija na boisku – mówi prezes Victorii Ostrzeszów, Andrzej Sikora.

CZYTAJ: Przygotowania Stali Pleszew na trzech frontach

Remont był bardzo szeroki – zrobiono nowy dach, termomodernizację całego obiektu, do tego wszystkie prace wewnątrz – szatnia prezentuje się elegancko. Co zmieniło się na lepsze? To przede wszystkim wielkość szatni – teraz pomieszczenia zarówno gospodarzy, jak i gości są pełnowymiarowe, powstało biuro sędziowskie i nowoczesne zaplecze sanitarne. A wszystko spełnia wymogi PZPN-u.

– Jeśli chodzi o koszty to Urząd Marszałkowski w Poznaniu sfinansował w 50 procentach ten remont, całość kosztowała około 120 tysięcy złotych – wyjaśnia burmistrz Ostrzeszowa, Patryk Jędrowiak. Co ważne zakup wyposażenia szatni sfinansował główny sponsor Victorii Ostrzeszów.

CZYTAJ: Legniczanie przerywają serię KPR Ostrovia [WIDEO]

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 8
    3

    W Ostrovii od przyszłego sezonu szatnie w baraku za parowozownią i kopanie się po czołach w okręgówce. Plan długofalowy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick