Święty Mikołaj czeka na kartki od najmłodszych! Czekają na nie fantastyczne prezenty [KONKURS]

0
Startujemy z konkursem na najpiękniejszą kartkę do świętego Mikołaja! Na prace czekamy w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info do 16 grudnia do godziny 16.00. 20 najpiękniejszych prac zostanie nagrodzonych fantastycznymi prezentami ufundowanymi przez firmę Vixon Media. Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie na wlkp24.info.

Konkurs kierujemy do najmłodszych, czyli dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest wykonanie zadania konkursowego – własnoręczne przygotowanie pracy plastycznej dowolną techniką nawiązującą tematycznie do Świąt Bożego Narodzenia.

Praca musi zostać podpisana imieniem dziecka oraz danymi rodziców lub opiekunów prawnych: imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem. Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę konkursową.

Na prace czekamy do 16 grudnia do godziny 16.00 w siedzibie Telewizji Proart oraz portalu wlkp24.info.

Komisja konkursowa wybierze 20 – ich zdaniem – najlepszych prac, a nagrodzonych zostanie dziesięciu chłopców oraz dziesięć dziewczynek. Dzieci otrzymają mega zestawy prezentowe ufundowane przez firmę Vixon Media.

Ogłoszenie wyników nastąpi 19 grudnia na łamach portalu wlkp24.info, a wręczenie nagród dzień później, czyli 20 grudnia o godzinie 16.30 w siedzibie Telewizji Proart przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick