Stworzymy Twój zielony raj w "Punkt w zielone"!

0

Marzenia same się nie spełniają – marzenia trzeba spełniać! Okazję do tego, by zmienić swój balkon lub ogród ma każdy, kto chce dokonać zmian, o których zawsze marzył. Wystarczy zgłosić się do programu „Punkt w zielone” i dać sobie szansę na zrealizowanie wizji ogrodu lub balkonu jak ze snu. W tym pomogą oczywiście niezawodni eksperci.

„Punkt w zielone” to najnowsza propozycja telewizji Proart na to, by tuż przed latem zmienić swoje balkony lub fragmenty ogrodów w istne raje na Ziemi. Zgłoszenie do programu to zaledwie kilka prostych kroków, a efekt zmian może być piorunujący.

Czym jest „Punkt w zielone”? To propozycja metamorfozy balkonów, tarasów czy fragmentów ogrodów, które mają potencjał, a ich właściciele marzą o zmianach. Nawet niewielka korekta przy wsparciu architekta i specjalistów może ponure, zaniedbane miejsce zmienić w oazę zieleni i miejsce relaksu.

Co zrobić, by zgłosić swój balkon lub ogród do metamorfozy? Przede wszystkim wejść na stronę www.punktwzielone.tvproart.pl i przesłać zgłoszenie pod adres mailowy punktwzielone@tvproart.pl. W zgłoszeniu czekamy na podstawowe dane zgłaszającego, zdjęcia i opis balkonu lub fragmentu ogrodu, który ma zostać zmieniony oraz w kilku zdaniach opisać swoją wizję zmian i pomysł na wymarzone miejsce.

Do udziału zapraszamy wszystkich z terenu południowej Wielkopolski. Szczegóły i regulamin na stronie www.punktwzielone.tvproart.pl Partnerami programu są market budowlany OBI oraz Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Sponsorami programu: firma budowlana WOJ-BUD oraz Centrum Kamienia.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick