DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Sprawa tragedii w Cielczy nierozwiązana. Komendant wyznaczył nagrodę

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu pojazdu oraz kierowcy, który brał udział w wypadku drogowym 24 stycznia w Cielczy w powiecie jarocińskim. Zginął tam 17-letni pieszy.

Do potrącenia młodego mężczyzny doszło na przejściu dla pieszych w miejscowości Cielcza. – Został on potrącony przez kierowcę samochodu marki Seat Alhambra. W wyniku uderzenia, przewrócił się na przeciwległy pas ruchu, gdzie został zahaczony prawdopodobnie przez kierowcę busa, który jechał w kierunku Mieszkowa – mówiła w dniu wypadku asp. sztab. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie. 

O WYPADKU PRZECZYTASZ TUTAJ: Makabryczny wypadek w Cielczy. Młodego mężczyznę potrąciły dwa pojazdy

Pomimo wykonanych przez policjantów czynności do dzisiaj nie ustalono drugiego pojazdu biorącego udział w zdarzeniu oraz jego kierowcy. Za pomoc w ustaleniu danych pojazdu i kierowcy Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 5.000 zł. „Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o drugim uczestniku zdarzenia, który oddalił się z miejsca, posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia drugiego pojazdu i jego kierowcy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod nr tel. 47 775 52 00 (całodobowo) lub osobiście w KPP Jarocin, ul. Bohaterów Jarocina 15”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Trwa szacowanie strat po przejściu nawałnicy. Strażacy pracowali do późnej nocy

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz