Spotkanie otwarte Ruchu Narodowego w Ostrowie Wielkopolskim

30
W przeddzień setnej rocznicy niepodległości ogłaszamy wielką narodową mobilizację. W ciągu 3 miesięcy zarząd Ruchu Narodowego odwiedzi ponad 40 miast we wszystkich województwach Polski - informują przedstawiciele Ruchu Narodowego.

17 marca w Ostrowie Wielkopolskim gościć będzie prezes RN Robert Winnicki, skarbnik RN Michał Wawer i Krzysztof Tuduj, koordynator ds. obiekt konstrukcyjny Ruchu Narodowego.

Miejsce spotkania:
TEB Edukacja
Sala nr 4 parter
ul. Kolejowa
godz. 16:00

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

30 KOMENTARZE

  • Chyba nie aktualizujesz zbytnio tego co się dzieje w świecie polityki. Nie ma żadnej innej formacji tak opozycyjnie nastawionej do aktualnej władzy. Jak ktoś rozróżnia świat tylko na PiS i PO to ma naprawdę ograniczone horyzonty. Tusk Vision Network i reżimowa robi widzę swoje. Ale bez obrazy po prostu zajrzyj na jakieś niezależne media internetowe to zrozumiesz, że są ludzie którzy nie są za utrzymywaniem partii z publicznych pieniędzy, którzy nie chcą by to szef w pracy decydował czy wypłaci Ci za nadgodziny czy da Ci więcej urlopu (na tym są już prace), którzy nie fundują narodowi żydowskiemu renowacji cmentarzy a polakom każą składać się do puszek i na prawdę chcą zamknąć tych złodzieji rządzących nami od dziesiątek lat przez których Ty dzisiaj robisz za pensją która mogłaby być w normalnych warunkach dużo wyższa. Czy na prawdę Ostrów się tak bardzo zabetonował!?

  • 3
   4

   Narodowcy to prawdziwi Polacy, patrioci. Szczególnie ci pozdrawiający prawą rękę słońce i krzyczący po polsku sieg heil! Plujący na inne narodowości, jednym słowem buractwo jak ten Alterego.

  • 3
   4

   Do buraka… widzę że edukację bardzo szybko zakończyłeś… poczytaj (jeśli umiesz) czym jest faszyzm, czym nazizm i komunizm! Może zrozumiesz jak to się ma do ruchów narodowych. Chyba nie jest to trudne żądanie?.. jeśli tak to jak poprosisz to ci wytłumaczę…buraku…

 1. 11
  2

  kiedyś spotykali się po cichu, gdzieś na obrzeżach, dziś reklamuje ich kablówka. Narodowcy wiadomo, ale… panie Okrój, czy naprawdę promocja takich poglądów to jest to czym pan się chce wyróżnić. Współczuję

 2. 4
  10

  Chłopie to jest portal INFORMACYJNY! Informują o spotkaniu, ruchu, który jest w pełni legalny. Zorganizuj jakieś spotkanie o dupie maryni, zaproś kolegów o ile ich masz i wyślij do niech meila i oni też to opublikują. Czy publikując ten materiał portal musi się opowiadać Za czy Przeciw?

 3. 5
  3

  Ja pierdziele co się dzieje w tym kraju że narodowcy już reklamują się publicznie no brawo kablówka to teraz czekam na reklamę faszystów bo przecież mamy wolność dziwnie postrzeganą przez nacjonalistów

 4. 5
  2

  Teoretycznie jest to tylko informacja, ale ja bym jej publicznie nie podawał. Świrów, kiboli i bandytów mamy dosyć i należy ich tępić.

 5. 4
  6

  Qrwa widzę że Ostrów to lewacko-bolszewickie miasto!!!! Ale jakby przyjechał Biedroń i agitował gejów było.by ok…albo Zalberg z swoją lewacką partią Razem ,to byście byli szczęśliwi!!?? Ale że przyjeżdża poseł który promuje polskie wartości i patriotyzm to już wam lewackim cwelą się nie podoba!!

  • 2
   5

   Xxx…jak przyjedziemy na wasze spotkanie ciotów to tylko po to aby pognać to wasze gejowskie towarzystwo bejsbolami z naszego miasta… najlepiej do Berlina tam już czekają na was przybysze z Afryki i Azji… już oni się wami zajmą..

 6. 5
  2

  A po spotkanii bedzie tort z wunderwaffelków i pozdrawianie sie staropolskim sieg hail…takie to patriotyczne wartości promuje winnicki pryszczaty bosak i erotoman zawisza LOL

  • 2
   5

   Idjoto czy narodowiec to się =faszysta???!!!…to właśnie typowe myślenie bolszewickie,i celowe zakłamywanie lewaków że każdy kto kocha swą ojczyznę i propaguje tradycyjne wartości kulturę chrześcijańską to nazista, faszysta i antysemita… A prawda jest taka że każdy narodowiec to przede wszystkim patriota!!!

 7. 2
  4

  chciałbym przypomnieć wszystkim piszącym tu lewackim siusiumajtkom (i socjaldemokratom z po) kto zorganizował i kierował jedynym zwycięskim powstaniem polskim jak nie narodowcy. każdy Wielkopolanin powinien być z tego dumny, że nasi przodkowie pogonili kota niemiaszkom własnymi siłami, bez pomocy “bandyty spod Bezdan”.
  ciekawe jak to jest, że warszawka świętuje rocznice jakiejś bitwy ulicznej zwanej “powstanie w gettcie”, rocznice jakiegoś marca i wszystko z udziałem prezydentów, premierów a kto z władz państwowych brał ostatnio udział w obchodach wybuchu Powstania Wielkopolskiego? w tym roku jest 100 rocznica i ciekawe jak będą obchodzić ją władze naszego nieszczęśliwego kraju. zwróćcie wszyscy na to uwagę.

  • 6
   3

   Partioci nie narodowcy zrobili powstanie. Narodowcy tworzyli getta ławkowe i wychwalali ustrój nazistowski a teraz maszerują z krzyżami celtyckimi czyli symbolem neonazistowskim.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick