DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Spalił przenośną toaletę na cmentarzu. Burmistrz wyznaczył nagrodę za pomoc przy wskazaniu sprawcy

Gmina Nowe Skalmierzyce kolejny raz mierzy się z aktem wandalizmu. Tym razem ktoś postanowił podpalić przenośną toaletę na terenie cmentarza komunalnego. Jerzy Łukasz Walczak, burmistrz Nowych Skalmierzyc wyznaczył nagrodę za pomoc przy wskazaniu sprawcy.

Fot. Fanpage Jerzego Łukasza Walczaka, burmistrza Nowych Skalmierzyc

Do zdarzenia doszło 13 października, ale burmistrz gminy dopiero teraz postanowił opublikować zdjęcia oraz informację. – Po raz kolejny ktoś wykazał się czystą głupotą i umyślnie zniszczył cudzą własność – pisze w mediach społecznościowych.

Sprawca podpalił przenośną toaletę, która uległa całkowitemu zniszczeniu. Tak samo, jak tuje, które rosły w sąsiedztwie toalety. Z kolei 6 listopada wyrwano nowe rośliny, ułożono obok toalet i znów podpalono. Jerzy Łukasz Walczak, burmistrz Miasta i Gminy Nowe Skalmierzyce poinformował w mediach społecznościowych, że poszukiwany jest sprawca aktów wandalizmu, a za pomoc w jego odnalezieniu wyznaczona została nagroda: „Wyznaczam nagrodę w wysokości 1000 zł – pokażmy wandalowi, że nie ma u nas miejsca na takie występki” – informuje.

Zdarzenie jest także komentowane przez internautów. Pod postem zamieszczonym przez włodarza Nowych Skalmierzyc wielu mieszkańców wyraziło swoje niezadowolenie. – Proponuję jeszcze upublicznianie wizerunku po złapaniu – napisał jeden z czytelników. – Założyć kamery na cmentarzu – dodaje inna z mieszkanek.

CZYTAJ TEŻ: Wandala nagrała kamera monitoringu. Burmistrz wyznaczył nagrodę

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz