DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Śmierć w kamienicy. Ulatniający się gaz przyczyną zgonu mężczyzny?

Straż pożarna i pogotowie gazowe zostały wezwane na ul. Raszkowską. Powodem interwencji jest wyczuwalny gaz w budynku. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma osób poszkodowanych – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ TEŻ: Zabił 14-latka i właśnie wyszedł z aresztu. Sprawca śmiertelnego wypadku jest na wolności

AKTUALIZACJA

Strażacy weszli do jednego z mieszkań, w którym znaleźli mężczyznę nie dającego znaków życia. W tym samym lokalu znaleziono źródło wydobywającego się gazu. – Stwierdzono zgon znalezionej osoby. Miejsce zdarzenia zostało przekazane policji oraz prokuratorowi – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

Napisz do autora

Komentarze (8)
 • E
  egon

  czwartek, 27 maja, 2021

  Jakiś delikwent chciał się zagazować?

  Odpowiedz
 • A
  Aaa

  piątek, 28 maja, 2021

  Dokładniej założył worek od śmieci na głowę rozkręcił butle z gazem i chyba czekał na wybuch

  Odpowiedz
 • O
  ostrowianin

  piątek, 28 maja, 2021

  Żartów nie ma. Wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo powinny poważnie potraktować sprawę. Trochę wyobraźni. Gdyby ten gaz wybuchnął i spowodował wybuch instalacji gazu ziemnego to co mogłoby stać się z tą i przyległymi kamienicami? Administrator tej kamienicy powinien wylądować w areszcie. A czy to prawda, ze knajpa w jednej z tych kamienic mającej instalację gazu ziemnego korzysta z tańszego gazu w butlach? Pytanie do administratora i służb!!!! Ludzie tu chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców. A co na to prezydent, jakieś zespoły kryzysowe itp Czekamy na kataklizm jak w Jankowie?

  Odpowiedz
 • E
  Ehh...

  piątek, 28 maja, 2021

  Człowiek który nie żyje popełnij samobójstwo ( dodam, że nadużywał alko) zakładając worek od śmieci na głowę I rozkręcając pełna butle z gazem co naraziło wszystkich mieszkańców kamienicy. Jak kończy się wybuch związany z gazem napewno wiecie. Właściciel kamienicy nie ma nic do tego… miał codziennie go odwiedzać i sprawdzać czy ma butle na gaz propan-butan ? Zrobił to wbrew zakazowi obowiązującego w tej kamienicy. Samego człowieka nie jest mi szkoda. Jego życie jego sprawa ale mógł za sobą pociągnąć innych w tym dzieci które chcą żyć.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz