Skręt w Dworcową zamknięty. W sobotę kierowców czekają utrudnienia!

6
W sobotę kierowcy nie będą mogli skręcić z ulicy Krotoszyńskiej w Dworcową. Skręt w prawo będzie niemożliwy ze względu na prace, które trwają na jednym z największych skrzyżowań w Ostrowie.

Od dwóch tygodni trwają prace modernizacyjne na jednym z największych ostrowskich skrzyżowań – ulicy Krotoszyńskiej, Raszkowskiej, Dworcowej i Alei Słowackiego. Wymieniona zostanie m.in. sygnalizacja świetlna, przesunięta zostanie tzw. linia zatrzymania. “Wyprostowany” zostanie także skręt w ulicę Dworcową od strony Alei Słowackiego.

Kierowcy przyjeżdżający przez to skrzyżowanie muszą uzbroić się w cierpliwość, bo przejazd w tym miejscu jest mocno utrudniony. Miasto poinformowało, że 24 kwietnia (sobota) wyłączony z ruchu zostanie skręt w prawo z ulicy Krotoszyńskiej w Dworcową. Kierowcy proszeni są o wyrozumiałość i cierpliwość.

Postęp prac możecie podejrzeć NA ŻYWO za pośrednictwem kamer.

CZYTAJ: Jedno z największych skrzyżowań przechodzi modernizację. Możesz obejrzeć to NA ŻYWO!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  • 3
   4

   Rozumiem, że chciałeś tą ulicą przejechać jutro 500 razy, no ale jak widzisz, jednak zdążyłeś przeczytać o tym wcześniej i możesz wybrać sobie objazd, ufffffff.

 1. 4
  3

  Nie tak do końca z tą sprawnością z punktu widzenia pieszego. 2 tygodnie trwał remont chodnika koło przepompowni – zdjęto dobrą kostkę i wylano asfalt. Równocześnie po drugiej stronie ulicy również trwał remont chodnika, tak że ludzie byli zmuszeni chodzi jezdnią i narażać się na potrącenie oraz przeszkadzając kierowcom. Gdyby to faktycznie było robione sprawnie to robiono by również w nocy. Takie remonty widywałem w Niemczech i Holandii, ale tu podejrzewam sprawa rozbijała się znowu o kasę. Ktoś oszczędził, ktoś zarobił, a ludzi i tak ma się gdzieś…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick