Sensacyjny wynik wyborów! Alojzy Motylewski i Wojciech Matuszczak poza radą!

21
Ostrowski samorząd już nie będzie taki sam. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal wlkp24.info, wśród radnych Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego zabraknie dwóch wyrazistych postaci - Alojzego Motylewskiego i Wojciecha Matuszczaka.

Alojzy Motylewski kandydował nie tylko do rady miejskiej, ale także na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Jak wynika z niepełnych danych dotyczących wyborów w poszczególnych okręgach, uzyskał najgorszy wynik spośród wszystkich czterech kandydatów ubiegających się o najważniejszy urząd w mieście.

Portal wlkp24.info dowiedział się nieoficjalnie, że Motylewskiego zabraknie także w radzie miejskiej, w której przez ostatnie pół roku pełnił rolę wiceprzewodniczącego rady. To jednak nie koniec sensacji. W przyszłej kadencji nie zobaczymy też w ostrowskiej radzie Wojciecha Matuszczaka, który także był wiceprzewodniczącym. Na kandydata startującego z listy Prawa i Sprawiedliwości także nie zagłosowało wystarczająco dużo osób, by mógł uzyskać mandat radnego.

ZOBACZ OFICJALNE WYNIKI Z MIAST I GMIN POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI

Z naszych informacji wynika, że w składzie Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego znaleźli się: Damian Grzeszczyk, Mateusz Jan Nycek, Radosław Torzyński, Marek Śliwiński, Jarosław Henryk Lisiecki, Zygmunt Banasiak, Joanna Helena Lisiak, Szymon Marian Matyśkiewicz, Arkadiusz Jan Sodkiewicz oraz Elżbieta Anna Grocholska.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

21 KOMENTARZE

    • Niestety modlitwy nie zostały wysłuchane. Paduch i Kornaszewski dalej w radzie. A Motylewskiego szkoda. Zacharzew upadnie i tyle.

    • Nie ciesz sie tak bardzo. Paduch został i jest najgorszy z nich wszystkich. Motylewski przynajmniej coś zrobił a Paduch co ??? Poza darciem mordy pana prawnika.

    • Niestety modlitwy nie zostały wysłuchane. Paduch i Kornaszewski dalej w radzie. A Motylewskiego szkoda. Zacharzew upadnie i tyle.

    • hahahah powieje swieżością a od kogo haha. Ludzie dajcie spokój. Wybraliście tych samych starych pierdzieli od lat. Sprawdzcie nazwiska. Poza dwoma to resztę znam że ulala.

    • Niestety taka prawda. Ale wyborcy zagłosowali. Zacharzew został zrobiony za Motylewskiego. Teraz ptaki będą tutaj zawracały. Ale mieszkańcy się odwdzięczyli dając Motylewskiemu 48 głosów za 30 lat pracy. Szacun !!!. Od dzisiaj zapierdzielac będziecie po gliniankach. Podziękuję w imieniu Motylewskiego za wasza wdzięczność. I całujcie w pierścien Panią Klimek która nie zrobiła nic.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick