Debata samorządowa Ostrów Wielkopolski, 18 października

49

49 KOMENTARZE

 1. 12
  2

  Pani prezydent opowiada bzdury. Fakty są takie- ani metra kolektora, ani kawałka zbiornika retencyjnego, a z zalewaniem Ostrowa chce walczyć przy pomocy zbiornika położonego najniżej w mieście.

 2. 15
  1

  Mamy w Ostrowie nieprzyzwoicie wysokie opłaty komunalne. Tak mówiła 4 lata temu kandydatka Klimek. Dziś po czterech latach nic nie zmniejszyła a woda poszła w górę, śmieci lada moment też pójdą. No to dziś nie są nieprzyzwoicie wysokie? Pani Klimek- na ziemię.

 3. 13
  2

  Cztery lata pani Klimek prowadzi rozmowy z samorządami w sprawie schroniska. A prawda jest taka, że niewiele zrobiła. A u nas na Pruślinie hałas taki, że spać nie można.

 4. 13
  1

  Miałem głosowac na Klimek, ale po tym co ona tu wygaduje, jak mnie kocha, to wybieram Grzeszczyka. PIS też nie. Prezydent nie ma mnie kochac, ma mi miasto rozwijac, by mi wnuki stąd nie wyjeżdzały.

 5. 10
  2

  Kolejny przykład niekompetencji i arogancji pani Klimek. Kilka szkół dusi się, rodzice są wściekli, dzieci chodzą na dwie zmiany, a w SP2, SP14 luzik, a kiedy wyjdą klasy gimnazjalne będzie wiatr hulać. A ona opowiada o modelowym rozwiązaniu, o wdzięcznych rodzicach. Ludzie, trzymajcie mnie. Moje dzieci w klasach 2 i 6, trzy razy w tygodniu biegają na 11.30 lub na 12.30 i siedzą do wieczora. Wracać muszą po ciemku, a o dodatkowych zajęciach tylko pomarzyć. Ludzie, dość Klimek w Ostrowie.

  • 4
   1

   To partia Łukasza Mikołajczyka wprowadziła deformę edukacji, która spowodowała chaos w szkołach. Pani Prezydent w rok nie pobuduje nowych szkół.

  • 3
   3

   To partia Łukasza Mikołajczyka wprowadziła deformę edukacji, która spowodowała chaos w szkole. Pani prezydent nie powoduje w rok nowych szkół.

 6. 10

  Kłamie Klimek. W poprzedniej kadencji remontowano szkoły, była prowadzona termomodernizacja szkół. Zaczęto budowę przedszkola na Pruślinie, które p. Klimek krytykowała, a potem triumfalnie otwierała. W tej kadencji prezydent ciągnęła przedszkola. No i teraz jest kasa zewnętrzna. Oj nieładnie kłamczuszku.

  • Proszę zapytać senatora Łukasza Mikołajczyka dlaczego minister Zalewska nie konsultowała z obywatelami reformy edukacji

 7. Kłamczuszek w akcji. “zrealizowałam swój program” – likwidując Holdikom? Czy tylko zmieniając nazwę? No i to ustawiczne “szanowni państwo w minionych 4 latach zrealizowałam…” Nie odpowiada na temat

 8. 2
  1

  Pani Klimek- sfałszowana polisa to jest wymysł radnych? Sama pani skierowała sprawę do prokuratury. A czy miejskie pieniądze, które pani lekką ręką dała, a zdefraudowane przez pani koleżankę, w sprawie których komisja rewizyjna skierowała wniosek do prokuratury to fatamorgana?

 9. 3
  1

  Pieniądze ze spółek chodzą pod stołem, pani Klimek. To jest ta pani transparentność. A czy to co mówił pan Grzeszczyk, że kupiła pani mieszkanie za 3 tysiące złotych to jest nieprawda? No to do sądu, w trybie wyborczym proponuję. A może to jednak prawda? Ta umowa kupna za 3.070 zł rozłożone na 10 nieoprocentowanych rat? No to kto tu kłamie?

 10. Głosować na panią i pani.drużynę? Nigdy!! Ziółkowski co.brał przez 12 miesięcy kasę z hopdikomu, Torzynski co nowa młoda żonę lansuje, kpina farsa bezczelność,, inni też pewnie nie lepsi, jaka szefowa taka drużyna

 11. 1. Grzeszczyk, potem Mikołajczyk i Motylewski długo długo nic, a Klimkowa to nie umie odpowiadać na pytania, nie wypada na tym stanowisku, królowa PR-u dała ciała.

 12. Kto wie, kto się przyczynił do likwidacji (kilkudziesięciu) miejsc pracy w Ostrowie Wielkopolskim?
  Odpowiedz.
  Ten co głosował za Nową Ustawą PRAWO WODNE

 13. Proart jest u was scenograf czy wiecie co to scenografia?
  Pokazywać kandydata na prezydenta polskiego miasta na tle barw narodowych Francji to skandal.
  Po raz kolejny potwierdzacie niski sięgający dna poziom swoich programów

 14. Trzymam kciuki za wybory 2018.

  Oby wygrał Pan Motylewski, to całe Parcele Zacharzewskie będą
  w końcu miały normalne chodniki!

  Gdyby przez całe dziesięciolecia nie był tak aktywnym działaczem , przewodniczącym osiedla
  i radnym, to połowa Parceli Zacharzewskich miałaby, do tej chwili, gruntowe ulice bez oświetlenia.

  Życzę Panu Motylewskiemu sukcesu w wyborach,
  bo ma duże doświadczenie polityczne i wiedzę techniczną, tak potrzebną w życiu miasta.
  Należy podkreślić , że zna Ostrów jak mało kto.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick