Senator zaprasza frankowiczów

6
- To chęć pomocy osobom, które borykają się z problemami związanym ze spłatą zaciągniętego zadłużenia w obcej walucie - pisze na swoim profilu Łukasz Mikołajczyk, ostrowski senator RP.

– Frekwencja osób korzystających z comiesięcznych porad prawnych w moim biurze senatorskim pokazuje jak potrzebne i ważne są dla mieszkańców konsultacje z mecenasami. Bardzo się cieszę, że tak wiele osób już mogło skorzystać z oferowanej pomocy w zakresie uregulowań prawnych obowiązujących w naszym kraju (…) 

Ostrowski senator informuje, że uruchomi także porady prawne dla frankowiczów. – To chęć pomocy osobom, które borykają się z problemami związanym ze spłatą zaciągniętego zadłużenia w obcej walucie.

Bezpłatne porady prawne udzielane są w biurze senatorskim Mikołajczyka przy ulicy Wrocławskiej 22 w Ostrowie Wielkopolskim. Zainteresowane osoby mogą umówić się na spotkanie z mecenasem od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do godz. 16:00 pod numerem telefonu 691 30 10 30.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie ale szkoda, że ci ,,mecenasi” trochę niedouczeni są i z trudnymi tematami odprawiają człowieka z kwitkiem. Podstawy to też jestem w stanie sobie w internecie sprawdzić ;(

    • Ja byłam już dwukrotnie i nie zostałam odprawiona z kwitkiem. Wręcz przeciwnie – zarówno Pan Senator Mikołajczyk jak i prawnicy bardzo dokładnie zajmują się moją trudną sprawą!

  2. Frankowicze sami są sobie winni. Nawet dziecko wie, że kredytów konsumenckich się nie bierze, a jak już się bierze to w walucie w jakiej się zarabia.

  3. a pozostali z kredytami to co? to frankowicze jakieś świete krowy? trzeba było brać w złotówkach! jak korzystnie płacili to cicho siedzieli a jak sie pozmieniało na niekorzysc to teraz wszyty winni i pomagac maja! zabrali kredyty a teraz winne banki winna polityka a kto umowy podpisywal sami frankowicze

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick