Samoobrona dla kobiet. Policjanci zapraszają na szkolenie

0

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim organizują II edycję szkolenia z samoobrony "Bezpieczna Kobieta" skierowaną do mieszkanek powiatu ostrowskiego. Szkolenie odbędzie się w marcu, a już dziś zapraszamy wszystkie chętne Panie do zapisów – liczba miejsc jest ograniczona, a w ubiegłym roku zainteresowanie było bardzo duże.

"Bezpieczna Kobieta" to trzydniowe szkolenie skierowane dla wszystkich pełnoletnich kobiet – mieszkanek powiatu ostrowskiego, które chcą dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne – instruktorami będą policjanci ostrowskiej komendy, w tym st. asp. Grzegorz Kuroszczyk, brązowy medalista Mistrzostw Świata International Japan Karate Association w Bułgarii. Każda z uczestniczek pozna też podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz będzie miała możliwość spotkania i rozmowy z policyjnym profilaktykiem społecznym.

"Bezpieczna Kobieta" zostanie zorganizowana w sali gimnastycznej Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19, zajęcia odbywać się będą w godz. 16:00 – 18:00. Wszystkie uczestniczki obowiązywał będzie strój sportowy.

Terminy do wyboru:

I grupa – 6, 7 i 9 marca 2017 r.

II grupa – 13, 14 i 15 marca 2017 r.

Zapisy trwają do 2 marca 2017 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o zgłoszenie telefoniczne na nr tel. 62 73 77 297, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:30 oraz wypełnienie i dostarczenie do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ>>>

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick