DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Rusza sezon na lodowisku!

Ponad 50 tys. razy w poprzednim sezonie odwiedzono ostrowskie lodowisko. Nowy obiekt, którego otwarcie nastąpiło 6 grudnia, cieszył się dużą popularnością, ale władze ostrowa chcą, aby rekord został pobity już tej zimy. Być może przyczynią się do tego zakupy łyżew, których obecnie jest w wypożyczalni 280 par. – Dokupimy głównie te w rozmiarach dużych i małych, ponieważ kiedy przyjeżdżają na lodowisko grupy, jest potrzebnych tych par najwięcej – mówi Wojciech Białas, prezes Centrum Rozwoju Komunalnego Zieleń i Rekreacja.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Inwestycji jest znacznie więcej. Niektóre z nich już zostały zrealizowane. Wojciech Białas opowiada o nich w naszym materiale wideo.

Bilet godzinny kosztuje 9 zł, a ulgowy 5 zł. Obowiązują też zniżki dla różnych grup korzystających z obiektu. Lodowisko będzie otwarte codziennie od godz. 10.00 do 21.00 (przerwy: 13.00-14.00 oraz 17.00-18.00).

Ostrowskie lodowisko to tafla o powierzchni 900 m2 z bandami, częścią szatniowo-socjalną, toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także naścienny przewijak dla niemowląt. Obiekt wyposażony jest w nagłośnienie, kamery monitoringu, suszarkę na 48 par butów, a także stanowisko do ostrzenia łyżew. Do tego teleskopowa trzyrzędowa trybuna, szafki przebieralni, a w holu krzesła i stoliki, przy których można napić się kawy.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • H
  Hipolit

  czwartek, 22 listopada, 2018

  To jest najlepsza inwestycja ostatnich 30lat. Szkoda tylko, że niepełnowymiarowe boisko do hokeja, bo młodzież mogła by potrenować i short tracka popróbować. Ale cieszymy się z tego co jest. Sugeruję usługę ostrzenia, na porządnej maszynie (0,5 stopnia rowek) co by do Kalisza nie trzeba było jeździć oraz karnety wielowejściowe.

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  piątek, 23 listopada, 2018

  00:54 Oczko mu się odlepiło. Temu pingwinu.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz