Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go kaliska policja

0
Fot. KMP Kalisz
Kaliscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży oraz poszukują mężczyzny, który najprawdopodobniej jest za nią odpowiedzialny. Mundurowi zabezpieczyli nagranie monitoringu, który zarejestrował sylwetkę mężczyzny, mogącego mieć związek z tą sprawą. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje podejrzanego, proszony jest o kontakt z kaliską policją.

Do kradzieży doszło we wrześniu tego roku, ale policja dopiero teraz zdecydowała się opublikować wizerunek mężczyzny, który został uwieczniony na nagraniach z monitoringu. – Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany sprawca ukradł portfel należący do pokrzywdzonego, a następnie przy użyciu kart bankomatowych, które znajdowały się w środku, dokonał sześciu płatności zbliżeniowych w różnych punktach handlowych i usługowych na terenie Kalisza – informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Wszystkich, którzy posiadają informacje na temat osoby, której zdjęcia publikujemy proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego prowadzącym postępowanie sierż. szt. Błażejem Bończak pod numerami telefonów: 47 77 51 392, 47 77 51 364 lub 47 77 51 900.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Publikowany wizerunek mężczyzny:

Fot. KMP Kalisz
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick