Rowery Miejskie za darmo dla medyków – akcja NextBike Polska

3
NextBike Polska, czyli firma odpowiadająca za rowery miejskie m.in. w Ostrowie prowadzi akcję "Za darmo dla medyków". Każdy, kto stoi na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem, może poruszać się czerwonym jednośladem całkowicie za darmo. Firma chce w ten sposób podziękować służbie zdrowia. Medycy mogą korzystać z rowerów wszystkich 40 stacji w całej Polsce.

Każdy pracownik służby zdrowia może skorzystać z tego przywileju, jeśli spełni kilka warunków. Wystarczy założyć konto w aplikacji oraz udokumentuje swój zawód odpowiednim dokumentem i prześle go na adres mailowy: powiadomienia@nextbike.pl.

CZYTAJ: Zasiłek opiekuńczy obowiązuje jeszcze tylko do 26 lipca

Akcja trwa do 15 września. NextBike Polska to firma, która jest właścicielem rowerów miejskich m.in. w Ostrowie Wielkopolskim. Rowery znajdują się w 40 stacjach w całej Polsce. NextBike chce podziękować w ten sposób wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy poświęcili swój czas i siły, by stanąć na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

REGULAMIN AKCJI DLA MEDYKÓW ZNAJDZIECIE TUTAJ

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 7
    1

    To chyba tylko dla lekarzy z oddziałów zakaźnych bo rodzinni pozamykali się jak krzyżacy w Malborku po bitwie pod Grunwaldem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick